❤ zoolove: pomáháme zvířatům!

zoolove

Malý příspěvek, velká pomoc!

My v zoohit milujeme zvířata. Víme, že ne úplně každý majitel čtyřnohého společníka si může dovolit prémiové krmivo a stejně tak víme, že ne každý chlupáč má to štěstí, mít plnou misku a usínat v měkkoučkém pelíšku. Smutnou pravdou je, že tisíce zvířat v České republice se musí postarat samy o sebe. Ta štastnější lze nalézt v péči jednotlivých organizací na ochranu zvířat. Tam se o ně pečlivě starají, udržují jejich dobrou zdravotní kondici a snaží se jim najít nové páníčky. Z vlastní zkušenosti můžeme podotknout, že poskytnutí dobrých životních podmínek zvířatům je obtížná a finančně nákladná záležitost, pro kterou jsou třeba dobrovolníci. Proto chceme podat pomocnou ruku a podpořit tyto instituce spolu s vaší pomocí. 

Princip charitativního projektu "zoolove" je jednoduchý: 10 % z prodejní ceny bez DPH každého zoolove produktu je věnováno neziskovým organizacím, které se věnují ochraně a pomoci zvířatům.

zoolove pomáhá! I malá částka znamená velkou pomoc!

Exkluzivní produkty: prémiové konzervy, snacky a doplňky pro psy a kočky – zajisté vyberete ten pravý produkt i pro vašeho chlupáče.

Náš zoolove sortiment

zoolove