❤ zoolove: pomáháme zvířatům!

zoolove

Malý příspěvek, velká pomoc!

My u zoohit milujeme zvířata. Víme, že úplně každý majitel čtyřnohého společníka si nemůže dovolit prémiové krmivo a stejně tak víme, že ne každý chlupáč má to štěstí, mít plnou misku a usínat v měkkoučkém pelíšku. Smutnou pravdou je, že tisíce zvířat v České republice se musí postarat samy o sebe. Ta štastnější lze nalézt v péči jednotlivých organizací na ochranu zvířat. Tam se o ně pečlivě starají, udržují jejich dobrou zdravotní kondici a snaží se jim najít nové páníčky. Z vlastní zkušenosti můžeme podotknout, že poskytnutí dobrých životních podmínek zvířatům je obtížná a finančně nákladná záležitost, pro kterou jsou třeba dobrovolníci. Proto chceme podat pomocnou ruku a podpořit tyto instituce spolu s Vaší pomocí. Princip charitativního projektu "zoolove" je jednoduchý: 10% z prodejní ceny bez DPH každého zoolove produktu bude tentokrát věnováno Nadaci na ochranu zvířat na zlepšení životních podmínek opuštěných zvířat.

Objednejte produkty zoolove a darujte tak 10 % z ceny na opuštěná zvířata!

Pomoc může být tak jednoduchá! Díky nové charitativní značce "zoolove" přispíváte při každém nákupu na zvířata, která se zatím nedostala do rukou milujících páníčků: 10 % z prodejní ceny produktu zoolove bude věnováno neziskovým organizacím, které se věnují ochraně a pomoci zvířatům.

zoolove pomáhá! I malá částka znamená velkou pomoc!

Exkluzivní produkty: prémiové konzervy, snacky a doplňky pro psy a kočky – zajisté vyberete ten pravý produkt i pro Vašeho chlupáče.

Náš zoolove sortiment

zoolove

zoolove pro nadace:

Nadace

Momentálně se na finanční podporu může těšit NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT.

Nevládní nezisková organizace se statutem nadace, byla založena v roce 1994. Patronkou nadace je paní Marta Kubišová, zpěvačka. Od svého založení nadace hájí zájmy a práva zvířat a zasazuje se o jejich životní pohodu.

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah človek – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Toto poslání vychází z přesvědčení, že zvířata jsou cítící bytosti, které si zasluhují pozornost, péči a ochranu ze strany človeka. Vychází z myšlenky, že každý život (nejen ten lidský) má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu a že v přírode existují vzájemné vazby pro přežití všech živých organismů a udržení rovnováhy celého ekosystému.

Zaujal Vás projekt? Zapojte se i Vy! Pomůžete tam, kde je to potřeba!

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

333zooBodů za registraci!
Nenechte si ujít speciální nabídky, slevy a kupóny!
Nenechte si ujít speciální nabídky, slevy a kupóny!
Vyberte prosím alespoň jednu možnost

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store