Objednejte produkty zoolove a darujte tak 10% z ceny na opuštěná zvířata!

Pomoc muže být tak jednoduchá! Díky nové charitativní znacce "zoolove" prispíváte pri každém nákupu na zvírata, která se zatím nedostala do rukou milujících pánícku: 10% z prodejní ceny produktu od zoolove bude venováno nadacím na ochranu zvírat.
Zoolove pomáhá! I malá cástka znamená velkou pomoc!
Exkluzivní produkty: prémiové konzervy, snacky a doplnky pro psy a kocky – zajisté vyberete ten pravý produkt i pro Vašeho chlupáce.

Zoolove pro nadace:

Momentálne se na financní podporu muže tešit NADACE NA OCHRANU ZVÍRAT.
Nevládní nezisková organizace se statutem nadace, byla založena v roce 1994. Patronkou nadace je paní Marta Kubišová, zpevacka. Od svého založení nadace hájí zájmy a práva zvírat a zasazuje se o jejich životní pohodu.
Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah clovek – zvíre – životní prostredí, pomáhat zmírnovat utrpení a zajištovat prijatelné životní podmínky zvírat v lidské péci, držených v zajetí i zvírat volne žijících. Toto poslání vychází z presvedcení, že zvírata jsou cítící bytosti, které si zasluhují pozornost, péci a ochranu ze strany cloveka. Vychází z myšlenky, že každý život (nejen ten lidský) má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu a že v prírode existují vzájemné vazby pro prežití všech živých organismu a udržení rovnováhy celého ekosystému.

Více informací o nadaci najdete zde.

Zaujal Vás projekt? Zapojte se i Vy! Pomužete tam, kde je to potreba!

Malý príspevek = velká pomoc!

My u zoohit milujeme zvírata. Víme, že úplne každý majitel ctyrnohého spolecníka si nemuže dovolit prémiové krmivo a stejne tak víme, že ne každý chlupác má to štestí, mít plnou misku a usínat v mekkouckém pelíšku. Smutnou pravdou je, že tisíce zvírat v Ceské republice se musí postarat samo o sebe. Ty štastnejší lze nalézt v péci jednotlivých organizací na ochranu zvírat. Tam se o ne peclive starají, udržují jejich dobrou zdravotní kondici a snaží se jim najít nové pánícky. Z vlastní zkušenosti mužeme podotknout, že poskytnutí dobrých životních podmínek zvíratum je obtížná a financne nákladná záležitost, pro kterou jsou treba dobrovolníci. Proto chceme podat pomocnou ruku a podporit tyto instituce spolu s Vaší pomocí. Princip charitativního projektu "zoolove" je jednoduchý: 10% z prodejní ceny bez DPH každého zoolove produktu bude venováno Nadaci na ochranu zvírat na zlepšení životních podmínek opuštených zvírat.