Krásný a pohodlný domov pro vás i vaše miláčky

zoohit home

Příjemné prostředí pro vás i vaše miláčky dle vašeho vkusu. Domov je místo, kde se cítíme dobře a kam se rádi vracíme. Záleží nám na tom, abychom vám poskytli šíroký výběr skvělých produktů, které budou ladit s vaším interiérem. Praktické i hezké. Přesně takové, aby byl váš domov útulným místem pro všechny členy domácnosti, čtyřnohé, dvounohé, malé i velké.

Skandinávský styl

Skandinávský styl

Skandinávský styl

Jemné, přirozené barvy, světlé dřevo a čisté linie – některé z prvků, které naši skandinávští přátelé ve svých domovech milují. Ale co se týče útulnosti, žádné kompromisy se nedělají!

Tento styl je bez zbytečných příkras. Přírodní látky, jako je len a bavlna, kromě různých druhů světlého dřeva udržují věci lehké a vzdušné. Stejně jako přírodní materiály jsou i barvy v harmonii: bílá, béžová, pastelové odstíny, ale i akcentové barvy jako černá a šedá.

A co je nejlepší: díky použití mnoha přírodních materiálů je tento styl také udržitelný!

Boho

Boho styl

Boho

„Boho“ je odvozeno od slova bohémský, což je životní styl, který v 19. století utvářeli umělci a nezávislé osobnosti.

Nekonvenční, kreativní, ale přesto blízko přírodě a útulný – tento styl se vyžívá v protikladech! Mezi často používané materiály patří přírodní dřevo, ratan, hrubé i jemné textilie a makramé. Barevné palety se přiklánějí k teplým a přirozeným odstínům korálové, olivové, žlutohnědé a béžové, ale stejně přijatelné jsou veselé akcentní barvy, jako je červená, oranžová a žlutá – domy Boho by vám měly vykouzlit úsměv na tváři!

V oblasti nábytku se Boho zaměřuje vždy na jedinečné jednotlivé kusy. Žádné shodné ložnicové sestavy zde!

Minimalismus

Minimalistický styl

Minimalismus

Pryč s veškerým zbytečným nepořádkem: minimalistický styl bydlení se vyznačuje se svou přímočarostí a nadčasovou elegancí. Mezi často používané materiály patří chrom, nerezová ocel, sklo a kůže v jemných barvách. Tlumené odstíny šedé, černé a bílé jsou běžně vyvážené několika doplňky v béžových a hnědých tónech.

Díky menšímu počtu věcí tráví minimalisté méně času uklízením a více se věnují skutečně důležitým věcem v životě: totiž hraním a mazlením se svým čtyřnohým přítelem!

Rustikální

Rustikální styl

Rustikální

Hřejivá směs pohodlí a funkce: rustikální styl. Nadčasová kombinace lehkých textilií s robustními materiály a stařenými povrchy, jako je dřevo nebo kámen.

Ratanový nábytek vyrobený z proutí, přírodního nebo lakovaného, podtrhuje útulnost a rustikální atmosféru interiéru farmy.