O nás

O nás

O nás – seznamte se se zoohit!

Milujete své domácí mazlíčky nade vše a neuběhne ani jeden den, kdy byste se nestarali o jejich blaho a spokojenost? Pro nás není nic důležitějšího, než vám i vašim milovaným zvířátkům toto přání splnit!

Ploutve, křídla nebo tlapky - pro nás nejsou žádné potřeby tak důležité jako potřeby vašich mazlíčků. A protože víme z vlastní zkušenosti, jak vyčerpávající je hledání vhodného krmiva a příslušenství, jako jsou například hračky, doručíme vše, co váš mazlíček potřebuje pohodlně až k vašim dveřím. Doručení krmiva, podestýlky nebo sena, dokonce ani akvária, pro nás nepředstavují žádný problém. Můžete se tak rozloučit s nošením těžkých nákupů ze supermarketu.

2

Nad naší bohatou nabídkou krmiv se Vám rozbuší srdce:

 • Granule: Krmiva pro kočky nebo psy ve formě keksů nebo granulí. Jsou přizpůsobeny individuálním potřebám vašeho mazlíčka a tvoří základ vyvážené stravy.
 • Konzervy: Lahodné konzervy a kapsičky pro kočky nebo psy jako krmiva kompletní nebo doplňková s vysokým obsahem tekutin, pro vyváženou stravu Vašeho domácího mazlíčka - zajišťují optimální přísun všech základních živin a tekutin.
 • Pamlsky: Ať už se jedná o zábavu nebo výchovu a výcvik vašeho milovaného mazlíčka, naše snacky nabízejí zábavné žvýkání pro psy, kočky a malá zvířata. Zvláště naše malé snacky jsou ideální jako odměna při výcviku.
 • Doplňky stravy: Naše doplňky stravy pokrývají všechny nedostatky vitaminů a živin, aby vašemu mazlíkovi nic nechybělo.
 • BARF: Přírodní syrové krmivo pro psy, inspirované původními stravovacími návyky vlků, se syrovou zeleninou, ovocem a masem.
3

Příslušenství pro šťastný a pestrý život vašeho domácího mazlíčka!

Kromě krmiv a snacků nesmíme samozřejmě zapomenout ani na zábavu a pohybové aktivity vašeho mazlíčka. Útulné místo na spaní, misky na krmivo a zábavné hračky pro kočky nebo psy jsou pro šťastný život vašeho zvířátka velmi důležité a neměli byste na ně v žádném případě zapomínat. To je důvod, proč na zoohit naleznete rozmanitý výběr zábavných doplňků a potřeb, pomocí nichž můžete vašeho milovaného mazlíčka nejen rozmazlovat, ale také vychovávat a cvičit. Pro skvělou zábavu nabízíme také různé hračky, s nimiž se váš miláček zabaví a uvolní nebo rozvine svoje dovednosti. Mladý nebo starý – u nás naleznete příslušenství pro všechny věkové kategorie!

Věděli jste, že..

 • Každý den se o vaše potřeby stará více než 1 200 zaměstnanců ve více než 15 městech
 • V mnoha kancelářích napříč společností zpestřují pracovní dny naši zvířecí kolegové
 • Pro zoohit pracují zaměstnanci více než 70 národností
4

Naše oblíbené značky

S našimi vybranými značkami nabízíme kvalitní krmiva a snacky pro psy, kočky, malá zvířata a ptáky, stejně jako perfektní steliva pro každou kočku. Naše krmiva jsou optimálně přizpůsobena různým potřebám a požadavkům a mají neodolatelnou chuť! Všechny naše produktové řady jsou neustále rozšiřovány a je testována jejich kvalita, aby vašemu domácímu mazlíčkovi poskytly komplexní a vhodnou stravu. Granule, konzervy, kapsičky, snacky, doplňková krmiva nebo kompletní krmiva: Naše oblíbené značky nabízejí pestrý, vysoce kvalitní, zdravý a především lahodný sortiment!

Abychom vašemu mazlíčkovi nabídli optimální krmivo, je každý náš produkt vyráběn podle přesně dané receptury a obsahuje odpovídající kombinaci živin přesně podle potřeb vašeho zvířete - bez jakýchkoliv přísad. To zaručuje náš vývojový tým veterinářů a odborníků na výživu.

Přednosti našich oblíbených značek v krátkém přehledu:

 • Neobsahují sóju ani cukr
 • Neobsahují umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky
 • Kompletní a odpovídající výživa
 • Rozmanitý, kvalitní sortiment
 • Nejen zdravé, ale také velmi chutné
5

zoohit podporuje ochranu zvířat

Pravidelné dary na ochranu zvířat pro nás představují zvláštní příležitost poskytnout podporu zvířatům, která nemají domov a potřebují pomoc. Společnost zoohit se dlouhodobě podílí na podpoře těchto neziskových organizací a kromě základních potravin poskytuje zvířatům v nouzi také zábavné hračky a další potřeby.

Během uplynulého roku jsme každy měsíc společně darovali zooBody jednomu útulku. Dohromady jsme tedy za rok podpořili 12 zařízení pro ochranu zvířat. Celková darovaná částka činila 1 176 845 Kč, a to si zaslouží velký dík! Děkujeme, že s námi pomáháte.

zooBody na dobré účely

22

Pomoci můžete také prostřednictvím vašich zbývajících zooBodů, když je darujete v průběhu objednávky na účet zoohit. Tyto shromážděné body pak proměníme na dary ve formě peněz, krmiva nebo doplňků, které zasíláme na předem určené útulky nebo charitativní organizace. Aktuální informace o spolku nebo organizaci, pro kterou body sbíráme, najdete na našich stránkách.

Slevy pro chovatele

33

Stále více chovatelů se dostává na hranici svých finančních možností, pokud se jejich svěřencům narodí potomci a je potřeba zajistit vhodnou stravu a další potřeby. A protože zdravá a šťastná zvířata jsou pro nás důležitá, získají od nás členové našeho programu pro chovatele speciální slevu ve výši 10 % na všechny objednávky nad 2 000 Kč. Aby byli potomci vašich domácích mazlíčků šťastní a zdraví - aniž by se museli vzdát hraček a dalšího příslušenství.

Vaše výhody při každém nákupu:

Newsletter

55

Informujeme vás o výhodných nabídkách, vzrušujících nových produktech a speciálních akcích, slevových kupónech a dárcích. Přihlaste se k odběru našeho 100% bezplatného a nezávazného informačního bulletinu a buďte informováni o aktuálních nabídkách. Nenechte si ujít naše týdenní nabídky za skvělé ceny! Při registraci do newsletteru získáte okamžitě 100 bonusových bodů do našeho bonusového programu.

Sbírejte zooBody a získejte odměny!

55

Sbírejte zooBody v našem bonusovém programu a ze ně získejte zdarma produkty! Jak to funguje? Za každých 25 Kč hodnoty vaší objednávky obdržíte jeden zooBod. ZooBody vám budou připsány po obdržení platby a mohou být vyměněny v našem obchodě za vybrané odměny. Bonusový program je zcela zdarma a bez závazků.

Doporučte nás přátelům a získejte dárek!

77

Pokud máte rádi zoohit stejně jako my, neváhejte nás doporučit! Zašlete odkaz s pozvánkou k nákupu s 10% uvítací slevou vašim přátelům a známým a získejte od nás jako poděkování 350 zooBodů na váš bonusový účet. Zajistěte si svůj malý dárek a doporučte obchod zoohit.

Magazín zoohit a naše komunita

6

Objevte náš zoohit magazín a získejte aktuální a zajímavé informace o péči o vašeho domácího mazlíčka. Ať už se jedná o psy, kočky, vodní živočichy nebo drobné zvířectvo, zoohit magazín se věnuje všem živočišným druhům a poskytuje spoustu užitečných informací a tipů pro další vzdělávání. Abyste mohli každý den rozšiřovat své znalosti a byli schopni lépe reagovat na potřeby svého mazlíčka.

Připojte se k naší komunitě na sociálních sítích a spojte se s dalšími milovníky zvířat. Sdílejte fotky vašich mazlíčků na stránkách, jako je Facebook, či Instagram, a udělejte ze svého mazlíka mediální hvězdu. Připojte se zdarma ještě dnes a buďte první, kdo se dozví o nových soutěžích.

7

Chcete se stát členem zoohit rodiny? Zde naleznete naší aktuální nabídku volných pozic >>