V zoohit zlepšujeme životní podmínky zvířat: pomáháme čtyřnohým kamarádům!

Blaho našich milovaných domácích mazlíčků je základem všeho, co děláme. Věříme, že všechna zvířata si zaslouží péči, lásku a milující rodinu. Bohužel tomu tak vždy není. V zoohit vždy hledáme způsoby, jak pomoci zvířatům v nouzi, to by ale nebylo možné bez našich zákazníků. Společně dokážeme zlepšit život spoustě zvířátkům.

Jak pomáháme?

Pomáháme zvířatůmDarujte zooBody

Umožňujeme vám, abyste svými nasbíranými zooBody podpořili zvířata v nouzi. Každý měsíc spočítáme darované zooBody, převedeme je na koruny a pošleme předem vybrané organizaci na ochranu zvířat. Tak jednoduché může být pomoci opuštěným zvířatům!

 Produkty zoolove

Zoohit má ke zvířatům velmi blízko, a proto byla v roce 2014 uvedena na trh značka "zoolove" s řadou vysoce kvalitních konzerv, pamlsků a doplňků pro psy a kočky. 10 % z prodejní ceny každého výrobku zoolove putuje na konto vybrané organizace na ochranu zvířat.

 Program na podporu útulků

Společnost zoohit nabízí registrovaným útulkům, které jsou uznané jako neziskové organizace, 10% slevu na objednávky v hodnotě 2000 Kč (a více). Chcete-li získat slevu, stačí nám zaslat kopii potvrzení, že je vaše sdružení nezisková organizace.

darujemePoskytujeme krmivo i doplňky

Darujeme útulkům materiální pomoc – krmivo, stelivo, deky, obojky a další chovatelské potřeby pro psy, kočky, koně, hlodavce i ptáky. Z našeho nového skladu zboží vyzvedává a rozváží do dalších útulků a spolků pečujících o zvířata v nouzi naše partnerská organizace.

Světový den zvířat: za vaše objednávky darujeme 46 042 Kč

světový den zvířat

Světový den zvířat se slaví 4. října a zoohit se vždy při této příležitosti snaží ocenit práci zvířecích útulků a charitativních organizací. Tento rok jsme za každou objednávku uskutečněnou od 2. do 4. října 2023 věnovali spolku Zvířecí pohoda 20 zooBodů. Za zákazníky, kteří mají založený profil zvířátka, jsme darované zooBody dokonce zdvojnásobili. Díky této akci a vašim objednávkám můžeme spolku darovat 46 042 Kč! Děkujeme, že s námi pomáháte.💚

Spolek Zvířecí pohoda pečuje o opuštěná a stará zvířata – psy, kočky, koně, králíky, ovce, kozy. Ve spolupráci s ČSOP pečuje o osiřelá mláďata srny a muflona. Péčí na statku projde každý rok několik desítek zvířat, která se dostala do ohrožení především přičiněním člověka. Zároveň se Zvířecí pohoda snaží podporovat osvětu o welfare hospodářských zvířat a pomáhá vytvářet kladný vztah lidí k zvířatům a přírodě.

Pomoc po požárech v Řecku: za Českou republiku darujeme 120 488 Kč

pomoc

Řecko v poslední době zasáhly rozsáhlé požáry a uprostřed toho ničení nemohla zůstat nedotčena ani zvířata. Bezpočet nevinných zvířat a domácích mazlíčků zůstalo zraněno, bez jídla a přístřeší. Bolest, kterou snášejí, je obrovská, nicméně díky vám jim nyní můžeme pomoci.

S radostí oznamujeme, že všechny vaše darované zooBody byly zdvojnásobeny a na pomoc Řecku za Českou republiku darujeme 120 488 Kč.

Spolu s námi se do sběru zooBodů zapojili i zákazníci z dalších zemí, jako je Řecko, Polsko, Německo a Rumunsko. Dohromady tak přispějeme Řecku krásnou částkou 46 292 EUR (1 116 022 Kč).

Za vaši pomoc moc děkujeme. Více informací se dozvíte v tomto článku.

Pomoc po zemětřesení: společně jsme ve všech zemích vybrali 263 018 €

pomoc po zemětřesení

V březnu jste svými zooBody podpořili charitativní organizace, které pomáhají lidem a zvířatům v nouzi v oblastech postižených zemětřesením v Turecku a Sýrii. Zoohit všechny darované zooBody zdvojnásobil.

Společně jsme tak ve všech zemích dali dohromady na pomoc po zemětřesení 263 018 EUR (6 178 818 Kč).

Ničivé následky silných zemětřesení v severní Sýrii a Turecku se hluboce dotkly našich srdcí. Jen stěží si dokážeme představit vážnou situaci tisíců lidí a domácích mazlíčků, kteří přišli o své domovy a příbuzné. V postižených oblastech mnoho angažovaných organizací nabízí nouzovou pomoc. Společně s vámi, našimi milými zákazníky, jsme tyto organizace podpořili. Moc děkujeme.

Více informací o pomoci po zemětřesení naleznete v tomto článku.

Díky vašim zooBodům jsme společně darovali přes 1 milion Kč!

pomáháme

Během uplynulého roku jsme každy měsíc společně darovali zooBody jednomu útulku. Dohromady jsme tedy za rok podpořili 12 zařízení pro ochranu zvířat.

Celková darovaná částka činila 1 176 845 Kč a to si zaslouží velký dík!

Jsme rádi, že s námi pomáháte. Pokud byste také chtěli podpořit útulky a nevíte, jak na to, podrobný návod o darování zooBodů najdete v článku Pomoc útulkům.

Vánoční pomoc útulkům 💚

pomáháme

Díky vašim objednávkám vybraných vánočních produktů zoohit daruje útulku Tylda 38 150 Kč. Děkujeme, že pomáháte!

Azyl Tylda je domov pro opuštěné kočičí a psí seniory, který funguje již dlouhá léta. Zaměřuje se na starší, handicapovaná a nemocná zvířátka, která v azylu zůstávají na dožití. Tato zvířata jsou v podstatě neumistitelná z důvodu svého stáří či nemoci.

Občas se do Azylu dostanou i nechtěná koťata, nalezená vyhozená v lese nebo u někoho na zahradě. Takovým opuštěným chlupáčům poskytují ubytování, veterinární péči, očkování a hledají jim nové domovy. Děkujeme za pomoc 💚