V zoohit zlepšujeme životní podmínky zvířat: pomáháme čtyřnohým kamarádům!

Blaho našich milovaných domácích mazlíčků je základem všeho, co děláme. Věříme, že všechna zvířata si zaslouží péči, lásku a milující rodinu. Bohužel tomu tak vždy není. V zoohit vždy hledáme způsoby, jak pomoci zvířatům v nouzi, to by ale nebylo možné bez našich zákazníků. Společně dokážeme zlepšit život spoustě zvířátkům.

Jak pomáháme?

 Darujte zooBody

Umožňujeme Vám, abyste svými nasbíranými zooBody podpořili zvířata v nouzi. Po předem stanovenou dobu budeme počítat darované zoobody a posílat odpovídající finanční prostředky předem vybrané organizaci na ochranu zvířat. Tak jednoduché a snadné může být pomoci opuštěným zvířatům!

 Produkty zoolove

Zvířata mají k zoohit velmi blízko, a proto byla v roce 2014 uvedena na trh značka "zoolove" s řadou vysoce kvalitních konzerv, pamlsků a doplňků pro psy a kočky. 10 % z prodejní ceny každého výrobku zoolove putuje na konto vybrané organizace na ochranu zvířat.

 Program na podporu útulků

Společnost zoohit nabízí registrovaným útulkům, které jsou uznáné jako neziskové organizace, 10% slevu na objednávky v hodnotě 2000 Kč (a více). Chcete-li získat slevu, stačí nám zaslat kopii potvrzení, že je Vaše sdružení nezisková organizace.

Naše společné úspěchy v 2021