Cosma pamlsky

Cosma Snacks

Kočky milují pamlsky Cosma!

Populární Cosma Snackies, Snackies XXL a Snackies DUO jsou přírodní bezzrnné kočičí pamlsky vyrobené z čistého masa nebo ryb. Jednotlivé kusy jsou jemně lyofilizovány, aby se zachovaly důležité živiny a plná a přirozená chuť. Pamlsky Cosma jsou zvláště oblíbené u veterinářů a chovatelů koček, protože nabízejí zdravé mlsání pro malé tygříky a jsou obzvláště oblíbené díky své přirozené chuti.

Cosma Snackies

Cosma Snackies jsou přírodní prémiové kočičí pamlsky vyrobené ze 100% čerstvého, čistého masa nebo ryb. Kousky bez obilovin jsou intenzivní v chuti a velmi populární i u citlivých koček.

Snackies XXL

Cosma Snackies XXL jsou přírodní kočičí pamlsky vyrobené z čistého masa nebo ryb. Extra velké kousky nabízejí dlouho trvající radost a jsou také ideální pro všechna větší kočičí plemena. Kousky bez obilovin neobsahují umělé přísady a přesvědčují svou čistou a intenzivní chutí.

Snackies DUO

Cosma Snackies DUO jsou lyofilizované přírodní kočičí pamlsky vyrobené ze 100% čistého čerstvého masa, ryb nebo mořských plodů. Rozmazlujte svoji kočku dvojitým potěšením bez obilovin, protože v každém balení jsou 2 příchutě.