Záruka bezpečného nákupu

Společnost zooplus AG si je vědoma citlivosti osobních údajů svých zákazníků, a proto se snaží všemi dostupnými prostředky tyto údaje chránit.

Od doby založení firmy zooplus AG (jíž je zoohit součástí) před více než 20 lety, vyvíjíme a používáme nejlepší možné bezpečnostní systémy a technologie k tomu, aby byli naši zákazníci a jejich osobní údaje v bezpečí.

Bezpečná platba se 128-bitovým SSL kódováním

V naší společnosti využíváme 128-bitové SSL kódování (Secure Sockets Layer protocol), které zajišťuje nejvyšší stupeň ochrany Vašich osobních údajů. A proto kdykoliv posíláte data, jako např. adresu nebo informace o Vaší platební kartě, jsou tyto informace kódovány, takže nikdo jiný kromě Vás a nás k těmto údajům nemá přístup.

Bezpečnost nade vše (žádné sdílení dat s třetími stranami)

My nikdy nesdílíme Vaše osobní údaje s reklamními společnostmi nebo jinými třetími stranami. Vaše citlivé údaje jsou používány pouze a výhradně k vyřízení Vaší objednávky v našem e-shopu. Dokonce i když se přihlásíte k odebírání našeho newsletteru, pošleme Vám potvrzující email, zda-li opravdu hodláte tuto službu odebírat.

Dobré pověsti můžete věřit

Zooplus AG je firma, která se snaží již více než 20 let dělat domácí zvířátka a jejich majitele šťastné. Naším cílem je to, co je nejlepší pro naše zákazníky, a to je bezpečný a pohodlný online nákup!

Jestliže by se i přesto měl vyskytnout nějaký problém s Vaší objednávkou, s obchodem zoohit nebo se společností zooplus AG, budeme potěšeni, když nás budete kontaktovat na našem zákaznickém servisu, kde Vám s vyřeším tohoto problému rádi pomůžeme.