Nejprodávanější značky v obchodech zoohit a zooplus

Každý majitel domácího mazlíčka chce pro své milované jen to nejlepší! Naši zákazníci nedají dopustit na cenově dostupné kvalitní krmivo, pamlsky či kočkolity, které nabízejí některé naše vybrané značky. Díky spokojeným recenzím a vzájemnému doporučování se z nich staly nejkupovanější značky ve všech našich obchodech zoohit a zooplus v Evropě. Vyzkoušejte je i vy! Stačí si prohlédnout nabídku níže.

Nejprodávěnější značky pro psy

Nejprodávěnější značky pro psy
Wolf of WildernessBezobilné granule pro psyWolf of Wilderness

Bezobilné granule od Wolf of Wilderness vychází z původní stravy vlka ve volné přírodě. Vysoký podíl čerstvého masa, 100% bezobilná receptura, doplněné lesním ovocem a divokými bylinkami nabízí vašemu psovi vyvážené menu, které se řídí vlčím instinktem.

K nabídce
RoccoKonzervy pro psyRocco

Konzervy Rocco jsou především o vysokém podílu špičkového masa a vnitřností. Nabízejí skvělou chuť i životně důležité živiny - ideální pro vašeho psa milujícího maso! K dostání v mnoha dobře přijímaných variantách, které jsou založeny na potřebách psů. K dispozici i bezobilné složení.

K nabídce
RoccoPamlsky pro psyRocco

Rocco nabízí velký výběr pamlsků prémiové kvality s vysokým obsahem masa. Chcete trénovat, hýčkat nebo jen trochu zaměstnat svého kamaráda? Buďte si jisti, že máme něco pro každý vkus a příležitost. Ať už se jedná o lahodné plátky masa nebo sušené přírodní pamlsky – váš pes bude nadšený!

K nabídce

Nejprodávanější značky pro kočky

Nejprodávanější značky pro kočky
PurizonBezobilné granule pro kočkyPurizon

Inspirováno rozmanitostí přírody: 70 % vybraných živočišných ingrediencí s velkým množstvím masa a ryb a 30 % kvalitního ovoce a zeleniny v přirozeně bezobilných recepturách zajišťuje obsah bílkovin minimálně 42 %. Místo obilí nebo rýže obsahuje 30 % kvalitního ovoce, zeleniny a bylinek.

K nabídce
TigerinoKočkolitTigerino

Stelivo Tigerino je přizpůsobeno potřebám vaší kočky. Bez ohledu na to, zda se jedná o kvalitní hrudkující jíl nebo silikátové stelivo, je tato řada extrémně savá.Poradí si s bakteriemi a zastavuje zápach během několika sekund. Navíc je cenově dostupné!

K nabídce
CosmaPamlsky pro kočkyCosma

Cosma Snackies jsou přírodní prémiové kočičí pamlsky vyrobené ze 100% čistého masa nebo ryb. Mrazem sušené dobroty jsou kočkami velmi žádané pro jejich intenzivní chuť a vůni!

K nabídce

*Na základě prodejů všech obchodů zoohit a zooplus v Evropě. Poslední aktualizace: 5. 12. 2022.