Black Friday je tady a s ním vesmírné slevy - od 7. 11. do 3. 12.

Největší slevy roku jsou tu! Každy týden zde najdete nové galaktické slevy na vaše oblíbené značky a produkty. Chyťte šanci za pačesy, nyní se vyplatí být rychlý!

akceKočky
pesPsi
Malá zvířataMalá zvířata
PtáciPtáci

Zlevněná značka týdne

akce

Black Friday slevy pro kočky

FeringaGranule Feringa za akční cenu
Natural ParadiseŠkrabadlo Orchid - 20% sleva
PurizonGranule Purizon za akční cenu
Natural ParadiseŠkrabadlo Jasmine - 20% sleva

Black Friday slevy pro psy

 LukullusVelké balení pamlsků Lukullus
TiakiMřížka TIAKI - 20% sleva
Wolf of Wilderness1 kg granulí za akční cenu

Další nabídky

  • Krmivo pro kočky
  • Krmivo pro psy
  • Doplňky pro kočky
  • Doplňky pro psy

Brzy se vraťte, za chvílí vás čekají další akce!

Pokud se vám nechce tak dlouho čekat, speciální nabídky pro vaše mazlíčky najdete zde:

Kočky ►   Psy ►   Malá zvířata ►  Ptáci ► 

Black Friday na zoohit 2023 – ušetřete!

Nejlepší nabídky Black Friday v sortimentu chovatelských potřeb najdete na zoohit. Těšte se na mnoho skvělých akcí a nechte se překvapit četnými a vysokými slevami. V internetovém obchodě zoohit získají naši věrní zákazníci speciální výhodné nabídky na jejich oblíbené produkty. Neváhejte, nejlepší nabídky Black Friday máte na dosah!

Kdy je Black Friday na zoohit?

Nejlepší nabídky Black Friday s neuvěřitelnými slevami najdete na e-shopu zoohit od 7. listopadu do 3. prosince 2023. Nabídky se vyplatí pravidelně sledovat, protože na vás každý týden budou čekat nové akce. 

Jaké Black Friday akce zoohit nabízí?

Každý týden na vás čekají nové akce od těch nejoblíbenějších značek. Vzhůru do toho! V našem Black Friday měsíci se můžete těšit na skvělé nabídky značek, jako například:

  • Brit care
  • Concept for Life
  • Purizon
  • Cosma
  • Wolf of Wilderness
  • Briantos a mnoho dalších.

Psi a kočky si obzvláště užívají naše vesmírné Black Friday nabídky a pravděpodobně se již těší na nákupní vrchol roku. Objevte na zoohit ty nejlepší nápady na dárky pro svého čtyřnohého přítele. Pořídit můžete i nejnovější zvířecí trendy. Dopřejte svému zvířecímu kamarádovi novou hračku, pohodlný pelíšek nebo se zásobte jídlem na dlouhou zimu.

Vyplatí se využít Black Friday nabídky na chovatelské potřeby?

Zatímco mnoho lidí v USA stojí před obchody několik hodin, aby získali nejlepší Black Friday nabídky, vy si můžete na zoohit objednat všechno potřebné z pohodlí vašeho domova. To znamená, že předvánoční čas bude pro všechny zúčastněné bez stresu a v poklidné atmosféře. Zde najdete všechny aktuálně dostupné speciální nabídky z největší nákupní akce roku. Tak neváhejte a objednejte nyní na zoohit za skvěle ceny! Díky rychlé expedici můžete již brzy udělat radost vašemu zvířecímu příteli.