Taste of the Wild

Taste of the Wild

Taste of the Wild

Taste of the Wild

Protože si váš mazlíček zaslouží to nejlepší, nabízí Taste of the Wild tři řady inspirované původní stravou vašeho psa a kočky, jako tomu bylo v divočině, s jedinečnými vysoce kvalitními zdroji bílkovin jako hlavní složkou, jako je pečená drůbež, divočák, zvěřina nebo uzený losos. .

Moderní krmivo inspirované přírodou

Předkové našich nyní domestikovaných psů a koček byli stavěni pro život ve volné přírodě. Přestože naši mazlíčci již nemusí přežívat v divočině, moderní věda dokazuje, že stále sdílejí DNA těch, kteří ano.

To je důvod, proč Taste of the Wild® nabízí kvalitní a kompletní krmiva pro domácí mazlíčky založená na zdrojích bílkovin ze stravy jejich předků. Tyto receptury podporují jejich přirozenou vitalitu a uspokojují jejich instinktivní touhy moderními a lahodnými krmivy inspirovanými přírodou.

Real meat or fish
BezobilnéModerní výživa inspirovaná přírodouGranule i konzervy

Taste of the Wild nabízí kvalitní krmiva pro psy a kočky se zdroji bílkovin, které jsou založeny na přirozené stravě vašeho mazlíčka. Hlavní v receptuře je skutečné maso, ryby nebo drůbež, jako je divočák, bizon, losos s příchutí kouře, pečená kachna nebo zvěřina pro kompletní a lahodná jídla.

Koupíte zde
Původní obilovinyNakrmte divokou stránku vašeho mazlíčkyKrmiva pro psy

Kromě svých receptur bez obilovin vyvinula Taste of the Wild novou řadu s původními obilninami, jako je čirok, proso, quinoa a chia semínka, které mají přirozeně vysoký obsah vlákniny a bílkovin. Tato zrna poskytují různé živiny, jako jsou vitamíny, minerály, antioxidanty a omega mastné kyseliny.

Vyberte si zde
Vybrané surovinyVybrané surovinyGranule z divočiny

Granule Taste of the Wild Prey jsou založeny na zdrojích bílkovin, které by váš mazlíček ulovil v divočině. Receptura obsahuje maximálně 4 ingredience: hovězí, krůtí nebo rybí jako jedinečné zdroje bílkovin, čočku a/nebo rajčatové výlisky a kuřecí tuk. A je to!

Vybranné suroviny zde
Safety & Quality