AutobalíkNewsletterappzoohit pomáhá
akce
15% sleva na vybrané značky
akce
akce
akce
akce
Autobalík značky
Spořicí plán
akce
15% sleva na vybrané značky
akce
akce
akce
akce
Autobalík značky
Spořicí plán

Oblíbené značky

Purizon
Royal Canin
sheba
Smilla
Wolf of Wilderness
Tigerino
Wild Freedom
Barkoo
Cosma
Briantos
Concept for Life
Feringa
Rocco
Lukullus
Všechny slevy a nabídky

zoohit magazín

V našem magazínu o zvířatech se dozvíte vše, co je důležité pro život se zvířetem. Jak pro kočky, tak pro psy, malá zvířata, papoušky a pro rybičky. Získáte od nás cenné rady, jak nejlépe o Vašeho domácího mazlíčka pečovat, abyste byli všichni v domácnosti spokojení. 

k článkům

Potřeby pro domácí zvířata - online obchod s krmivy a doplňky

Internetový obchod pro vaše domácí mazlíčky zoohit

Společnost zooplus byla založena v roce 1999 s cílem poskytnout milovníkům a chovatelům domácích zvířat důvěryhodnou a praktickou online nákupní platformu s nabídkou potřeb a krmiv pro domácí zvířata. Naším cílem je nejvyšší kvalita za nejlepší ceny pro naše zákazníky. Využijte našich 20 let zkušeností a vyberte si z naší nabídky (více než 11 000 položek) ten vhodný produkt pro vašeho miláčka. Bez ohledu na to, jestli chováte, psa, kočku, zpěvné ptáky, jestli máte akvárium nebo jestli se právě stal novým členem vaší rodiny malý králíček - na zoohit najdete krmivo vysoké kvality a prověřené doplňky i potřeby pro chovatele. A to nejlepší - při objednávce nad 799 Kč je poštovné v rámci České republiky zdarma! Každý den pracujeme na dalším zlepšování našich služeb. Máte-li jakékoli dotazy, návrhy nebo nejste s něčím spokojeni, náš zákaznický servis vám vždy rád pomůže. Náš tým rychle odpoví na jakékoliv dotazy.

Chovatelské potřeby a krmiva od psů až po křečky

Doplňky a krmivo pro psy

V internetovém obchodě zoohit s potřebami pro psy najdete bohatý a široký výběr krmiv a doplňků pro psy. Vyberte si z více než 50 značek krmiva pro psy včetně všech nejlepších značek, jako jsou Hill's, Royal Canin, Bosch nebo Josera, a najděte to nejlepší krmivo pro vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Dopřejte vašemu psovi vše, co potřebuje pro spokojený psí život. Součástí základního vybavení je útulný pelíšek, robustní obojek a odolné vodítko. Se správným příslušenstvím pro péči o srst se z vašeho domova snadno stane zóna bez vypadaných chlupů. Doma můžete poskytnout vašemu psovi se správnou boudou pro psy venkovní útočiště, na cestách vám pomůže správně zvolená přepravka pro psy. Pro období podzimu a zimy najdete v našem obchodě velký výběr oblečků a svítících obojků.

Doplňky a krmivo pro kočky

Prohlédněte si naši širokou nabídku krmiv a potřeb pro kočky a překvapte svou kočku krmivem od předních výrobců. Od Felix, přes Animonda až po Hill's najdete na zoohit krmivo přizpůsobené potřebám a stylu života vaší kočky. Objevte vy a vaše kočka to správné krmivo. Máme krmivo pro kočky od více než 80 značek.

Milovníci koček mohou potěšit svou kočku vhodným škrabadlem nebo originální hračkou pro kočky a zabavit ji tak po mnoho hodin. Poté můžete dopřát vašemu tygříkovi pár odpočinkových hodin v jednom z našich pelíšků nebo polštářků pro kočky. Na stránkách zoohit najdete různé druhy steliv pro kočky, které jsou optimálně přizpůsobeny individuálním potřebám vaší kočky. Naše široká nabídka dvířek pro kočky umožňuje vašim kočkám, aby si kdykoliv udělaly výlet ven.

Krmivo pro zvířata a doplňky pro malá zvířata, ptáky, koně a ryby

Chováte ptáky, malá zvířata, hlodavce nebo koně? U nás najdete také bohatý výběr krmiv, pamlsků, produktů na péči a mnoho dalších doplňků. Rozmazlujte například vašeho křečka krmivem pro hlodavce vybraných značek, jako jsou Bunny a JR-FARM. V našem obchodě pro ptáky najdete vhodné klece a hračky.

Jste fanouškem akvaristiky? V naší nabídce akvaristiky najdete akvária, krmivo pro ryby a všechny další akvaristické potřeby. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený odborník, na zoohit máte jistotu, že najdete ten správný typ akvária. V naší nabídce najdete kompletní akvária se spodní skříňkou, sofistikovaná sladkovodní a mořská akvária a malá nano akvária. Náš rozsáhlý sortiment s akvarijní technikou a dekoracemi kompletně doplňuje nabídku.

Máte obecné dotazy ohledně chovu domácích zvířat?

Zoohit magazín vždy poradí chovatelům psů a koček svými užitečnými tipy. V magazínu zoohit najdete praktické a užitečné rady ohledně zdraví zvířat a doporučení produktů. Na stránce zoohit s akcemi najdete přehled všech aktuálních nabídek a slev pro náš obchod s potřebami pro domácí zvířata - malé poděkování našim věrným zákazníkům!

Proč nakupovat u zoohit? Často kladené otázky

Kde najdu zoohit, existují pobočky?

Zoohit funguje výhradně online prostřednictvím našich internetových obchodů. To má tu výhodu, že můžeme fungovat s velmi výhodnými náklady. Tuto cenovou výhodu se snažíme předávat přímo našim zákazníkům všude tam, kde je to možné.

Existují kupóny a slevy?

Pravidelně nabízíme různé kupóny a slevy. V našem přehledu kupónů najdete aktuální kupóny.

Jak dlouho trvá doručení u zoohit?

Naše zboží zpravidla potřebuje 1-3 dny, aby k vám dorazilo. Přesné informace najdete v našem přehledu o cenách a dodacích lhůtách.

Co je spořicí program zoohit?

Spořicí program zoohit je zpoplatněný slevový program, který lze uzavřít pouze v souvislosti s nákupem zboží. Zakoupením spořicího plánu obdrží zákazník konkrétní slevu na své objednávky v online obchodech zoohit.cz ve lhůtě stanovené v spořicím plánu.

Jaké způsoby platby lze uplatnit na zoohit?

U nás můžete platit všemi běžnými způsoby platby. Možná je platba převodem, na dobírku, kartami a Paypal.

Proč je zoohit tak levný?

Zoohit jako společnost funguje výhradně online. Tímto způsobem ušetříme náklady na kamenné obchody a tyto úspory můžeme přenést na naše zákazníky. Kromě toho se neustále snažíme zvyšovat efektivitu našich dodavatelských řetězců a nyní jsme vytvořili dobře vyvinutý celoevropský logistický systém.