Slavíme narozeniny!

akce

Skvělé narozeninové nabídky pro vašeho mazlíčka

akce

Hip hip hurá – slavíme narozeniny! Jsme 24 let na evropském trhu 🧡

Velkou párty nechceme slavit sami. Proto vás i vaše zvířecí kamarády srdečně zveme na naši oslavu!

Objevíte zde vše, co potřebujete pro chlupatou narozeninovou oslavu: lahodné párty občerstvení, slavnostní menu, hračky a doplňky. A to vše se skvělými slevami!

  • Krmivo pro kočky
  • Krmivo pro psy
  • Doplňky pro kočky
  • Doplňky pro psy
profilPředstavte nám svého mazlíčka!Profil mazlíčka

Vytvořte si profil vašeho zvířátka a získejte nabídky na míru, blahopřání k narozeninám a exkluzivní slevy pro vašeho zvířecího parťáka.

Dozvědet se více
akceDoporučte nás známýmDvojnásobná radost

Pošlete přátelům váš osobní odkaz na doporučení zoohit.cz. Každý přítel, který si u nás objedná poprvé, získává přímou slevu 10 % na svou objednávku!

Dozvědět se více

Extra slevy na doplňky a pamlsky!

akce

Schváleno domácími mazlíčky: testujeme za vás

Naši nejvýznamnější zaměstnanci podrobují vybrané produkty zkoušce. Přečtěte si recenze našich zoohit mazlíčků Lucy, Lotti, Chewy a Yoshi níže!

testerTester LucyConcept for Life

Do misky s jídlem dostávám jen vybrané lahůdky, protože mě jako profesionála nikdo neoblafne. Concept for Life Sterilized Cats je ideální pro sterilizované kočky, jako jsem já, protože podporuje mé močové cesty a pomáhá mi udržet si štíhlou postavu. 3 ze 3 hvězdiček!

Otestovat nyní
testerTester YoshiNatural Paradise

I když jsem pojmenován po dinosaurovi, jsem vlastně docela ladný tvor. Vše pozorně sleduji z horní plošiny škrabadla a také rád skáču z jednoho pelíšku do druhého. Po vydatném spánku se těším na broušení drápků o sloup. Kombinace odpočinku a zábavy je super!

Otestovat nyní
testerTester ChewyRocco Mealtime

Nic nepřekoná lahodnou chuť masa. Jen při pomyšlení na Rocco Mealtime se mi sbíhají sliny. Krmivo obsahuje i čerstvou zeleninu, což je zvláště důležité pro mou páničku. Řekl bych: skutečná win-win situace pro nás oba.

Otestovat nyní
testerTester LottiAutosedačka TIAKI

Jsem skutečný světoběžník. Aby to pro mě bylo na cestách obzvlášť pohodlné, pánička mi sehnala autosedačku TIAKI. Bezvadné je, že slouží i jako praktická taška na přenášení. Moc dobře se tam odpočívá a podřimuje. Takže za mě určitě schváleno!

Otestovat nyní