Slavíme narozeniny!

akce

Skvělé narozeninové nabídky pro vašeho mazlíčka

akce

Hip hip hurá – slavíme narozeniny! Jsme 24 let na evropském trhu 🧡

Velkou párty nechceme slavit sami. Proto vás i vaše zvířecí kamarády srdečně zveme na naši oslavu!

Objevíte zde vše, co potřebujete pro chlupatou narozeninovou oslavu: lahodné párty občerstvení, slavnostní menu, hračky a doplňky. A to vše se skvělými slevami!

Ukažte nám, jak váš mazlíček slaví narozeniny, a vyhrajte!

soutěž
  • Krmivo pro kočky
  • Krmivo pro psy
  • Doplňky pro kočky
  • Doplňky pro psy
profilPředstavte nám svého mazlíčka!Profil mazlíčka

Vytvořte si profil vašeho zvířátka a získejte nabídky na míru, blahopřání k narozeninám a exkluzivní slevy pro vašeho zvířecího parťáka.

akceDoporučte nás známýmDvojnásobná radost

Pošlete přátelům váš osobní odkaz na doporučení zoohit.cz. Každý přítel, který si u nás objedná poprvé, získává přímou slevu 10 % na svou objednávku!

Extra slevy na doplňky a pamlsky!

akce

Schváleno domácími mazlíčky: testujeme za vás

Naši nejvýznamnější zaměstnanci podrobují vybrané produkty zkoušce. Přečtěte si recenze našich zoohit mazlíčků Lucy, Lotti, Chewy a Yoshi níže!

testerTester LucyConcept for Life

Do misky s jídlem dostávám jen vybrané lahůdky, protože mě jako profesionála nikdo neoblafne. Concept for Life Sterilized Cats je ideální pro sterilizované kočky, jako jsem já, protože podporuje mé močové cesty a pomáhá mi udržet si štíhlou postavu. 3 ze 3 hvězdiček!

testerTester YoshiNatural Paradise

I když jsem pojmenován po dinosaurovi, jsem vlastně docela ladný tvor. Vše pozorně sleduji z horní plošiny škrabadla a také rád skáču z jednoho pelíšku do druhého. Po vydatném spánku se těším na broušení drápků o sloup. Kombinace odpočinku a zábavy je super!

testerTester ChewyRocco Mealtime

Nic nepřekoná lahodnou chuť masa. Jen při pomyšlení na Rocco Mealtime se mi sbíhají sliny. Krmivo obsahuje i čerstvou zeleninu, což je zvláště důležité pro mou páničku. Řekl bych: skutečná win-win situace pro nás oba.

testerTester LottiAutosedačka TIAKI

Jsem skutečný světoběžník. Aby to pro mě bylo na cestách obzvlášť pohodlné, pánička mi sehnala autosedačku TIAKI. Bezvadné je, že slouží i jako praktická taška na přenášení. Moc dobře se tam odpočívá a podřimuje. Takže za mě určitě schváleno!

Vaše zooBody zdvojnásobíme!

akce