Vánoční pomoc útulkům 💚

pomoc útulkům

Chceme, aby Vánoce byly výjimečné pro všechny: pro Vás, Vašeho mazlíčka i pro zvířata, která potřebují naši pomoc. Věříme, že společně to dokážeme! Mnoho maličkostí má přece velký význam!

✨ Za každý nákup vánočního produktu věnujeme 50 Kč vybranému útulku! ✨


A jak to funguje?

Vyberte si pamlsek nebo hračku za speciální cenu a udělejte radost nejen svým chlupatým kamarádům, ale i Azylu Tylda, kterému věnujeme pěkný vánoční dáreček!

CosmaCosma Snackies - Zimní edice😺

Dvojnásobné potešení v zimním období: 2 lahodné druhy v jedné tubě. Prémiové pamlsky vyrobené ze 100% kuřecího a králičího masa.

Chci pomoci
RoccoRocco Donut🐶

2x Rocco Donut v lahodné hovězí kůži, obalený jemným kuřecím nebo kachním masem - ideální na hraní a pochutnání!

Chci pomoci
CosmaCosma - vlněné míčky na hraní😺

2 kvalitní hrací míčky pro kočky, vyrobené z filcované vlny, 100 % přírodní, jejich lehkost a měkkost zajistí, že míčky nevydávají žádné nepříjemné zvuky. Velikost: Ø 5,5 cm.

Chci pomoci
TrixieTrixie - míček s provázkem🐶

Psi milují tahání, přetahování a k těmto všem hrám můžete balónek využít. Gumový balónek je připevněn na cca. 30 cm dlouhém provazu se smyčkou. Díky tomu budete mít vždy hru pod kontrolou.

Chci pomoci

Azyl Tylda

Azyl Tylda

Azyl Tylda je domov pro opuštěné kočičí a psí seniory, který funguje již dlouhá léta. Zaměřuje se na starší, handicapovaná a nemocná zvířátka, která v azylu zůstávají na dožití. Tato zvířata jsou v podstatě neumistitelná z důvodu svého stáří či nemoci.

Občas se do Azylu dostanou i nechtěná koťata, nalezená vyhozená v lese nebo u někoho na zahradě. Takovým opuštěným chlupáčům poskytují ubytování, veterinární péči, očkování a hledají jim nové domovy. Pomozme jim společně!

Další projekty na pomoc útulkům💕

Charita