Cosma doplňky

Cosma doplňky

Ryzí, nadčasový design kombinovaný s funkčností

Nové doplňky značky Cosma jsou navrženy v nadčasovém, elegantním vzhledu. Od míčků na hraní přes misky až po útulné pelíšky, každý si zkrátka najde to svoje. Jako všechny produkty značky Cosma vykazují i nové předměty tu nejvyšší kvalitu a zájemce okouzlí moderní vzhled oděný do decentních barev. Nebudete tedy rozmazlovat pouze svoji kočku, ale dáte nový šmrnc i svému bytu.

Potěšte tedy svého tygříka doplňky Cosma!

Cosma pelíšek

Pelíšek pro kočky Cosma z měkkého, pleteného filcu ve stylovém designu je mezi kočkami díky svému pohodlí v kurzu. Kulatý tvar s vysokými okraji je ideální pro zdřímnutí či pouhé válení.

Cosma kukaň

Cosma kukaň pro kočky z kvalitního umělého filcu poskytuje i náročným kočkám místo, kde se mohou schovat, když chtějí odpočívat nebo spát. Uvnitř je kukaň vystlaná měkkým plyšem, který dodá prostoru pocit bezpečí.

Cosma škrabadlo

Nábytek na škrábání značky Cosma zhotovený z kartonu je ideální na škrábání a perfektně doplní škrabací strom. Připomíná lenošku a je vyrobený ze 100% recyklovatelného kartonu.

Cosma dvojitá miska

Cosma dvojitá miska z melaminu s dvěma snímatelnými nádobami z korozivzdorné ocele je vynikající volbou, pokud si zakládáte na funkčnosti a vkusu. Materiály mají neutrální chuť, jsou odolné vůči poškrábání a různým teplotám.

Cosma míčky

Vlněné míčky Cosma jsou vyrobené ze 100% přírodních materiálů, vyznačují se odolností a dlouhou životností. Zároveň jsou velmi lehké a nevydávají žádné nepříjemné zvuky během hraní. Díky drsnému povrchu je může kočka lehce zachytit tlapkami.

Cosma víko na dózy

Praktická víka na konzervy Cosma ze silikonu dokáží dokonale uzavřít a uchovat otevřené mokré krmivo. Víka sedí na čtyři běžné velikosti konzerv, zároveň konzervy hermeticky uzavřou, vzduch se tedy k obsahu nedostane. Lze je také pohodlně umýt v myčce na nádobí.

Cosma silikonová podložka

Kočky si zakládají na čistotnosti, proto jsou stylové Cosma silikonové podložky smysluplným doplňkem do domácnosti. Protiskluzová, ohybná podložka je vyrobena z potravinářského silikonu a disponuje mírně zvýšeným okrajem.