Cosma kapsičky a konzervy

Cosma wet

LAHODNÁ & NEODOLATELNÁ CHUŤ!

Cosma krmivo a pamlsky v prémiové kvalitě si Vaše kočka určitě hned oblíbí. Majitelé koček vědí, jak důležité je dbát na kvalitní krmivo pro domácího mazlíčka. Krmivo Cosma je tedy ideální volba: je vyrobené ze 100 % přírodních produktů s vysokým obsahem masa a ryb a bez umělých přísad. Poteší tak nejen kočku, ale i majitele. Zajímavé recepty a čistá chuť vybraných surovin přesvědčí i nejnáročnější kočičí strávníky. Cosma je přírodní krmivo, které se postará o dobrý pocit Vaší kočky.

Cosma Original

Cosma Original je vysoce kvalitní prémiové krmivo pro dospělé kočky vyrobené ze šťavnatého masa nebo ryb. Všechny kapsičky a konzervy obsahují jediný zdroj bílkovin. To vše v lahodném želé. Krmivo je vyrobené z přírodních a vysoce kvalitních surovin, neobsahuje umělé přísady, konzervační látky a barviva. Přispívá k vhodné výživě pro všechny druhy koček.

Cosma Asia

Cosma Asia se skládá z několika druhů čerstvých, šťavnatých mas, delikátních ryb nebo lahodných mořských plodů. To vše v chutném želé společně s rýží. Každá kapsička a konzerva obsahuje dva nebo více zdrojů bílkovin. Čisté doplňkové krmivo vyrobené z přírodních a vysoce kvalitních surovin neobsahuje umělé přísady, konzervační látky a barviva. Přispívá k vhodné výživě pro všechny druhy koček. 

Cosma Nature

Cosma Nature je přírodní krmivo pro kočky s prémiovou kvalitou a obzvláště vysokým obsahem masa nebo ryb a to až 75% obsahu. Všechny ingredience jsou šetrně vařené ve vlastní šťávě. Čisté doplňkové krmivo neobsahuje umělé přísady, konzervační látky a barviva. Přispívá k vhodné stravě pro všechny druhy koček. 

Cosma Soup

Cosma Soup vyrobená z jemného masa nebo ryb v jemném vývaru poskytuje vaší kočce příjem tekutin s potěšením. Bezzrnná polévka je vyrobena z přírodních ingrediencí a neobsahuje umělé přísady, konzervační látky a barviva. Vhodná jako doplněk stravy pro všechny druhy koček.