Darujeme zboží útulkům

pomoc

Zoohit velmi dbá na to, aby nevznikal zbytečný odpad. Týká se to například produktů, které, ač jsou kvalitní, mají blízké datum spotřeby, zničený obal, nebo byly vráceny zákazníkem. Produkty, které již nemůžeme prodávat, ale přesto je po důkladné kontrole klasifikujeme jako použitelné a jedlé, darujeme vybraným organizacím na ochranu zvířat. Ze skladu působícího v České republice putuje nevyužité krmivo a doplňky pro zvířata do organizace Psí život. Produkty pak organizace využije pro své účely nebo je distribuuje dalším útulkům a záchranným stanicím. Každý týden nyní vyskladňujeme přibližně 4 palety zboží, které udělá radost opuštěným nebo nemocným zvířatům. Obsahem darů bývá krmivo pro kočky, psy, koně, hlodavce a ptáky. Darujeme však také chovatelské potřeby jako klece, škrabadla, stelivo pro kočky a další produkty.

Pokud jste organizace na ochranu zvířat a měli byste o darované zboží zájem, kontaktuje prosím našeho zprostředkovatele Psí život přes tlačítko níže.

pomoc
pomoc
pomoc

Organizace Psí život

logo

Posláním organizace Psí život je záchrana domácích zvířat v nouzi, nejčastěji se jedná o psy a kočky. Zaměřuje se zejména na pomoc zvířatům, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře tedy dostatečně pečovat. Cílem organizace není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči. Nemocným či zraněným zvířatům je takto zajišťována veterinární péče, očkování či kvalitní krmivo. Opuštěným zvířatům jsou také hledány nové domovy.

Psí život pomáhá nejen konkrétním zvířatům, ale i útulkům. Každoročně mezi ně rozděluje výtěžek z charitativního kalendáře a nyní je může společně se zoohit.cz podporovat i materiální pomocí.

Více o činnostech organizace Psí život se dozvíte zde.