Získejte své přátele pro zoohit! – Podmínky účasti

přátelé

Seznamte se prosím s našimi podmínkami účasti k tomuto programu. Vyhrazujeme si právo na prověření každého jednotlivého doporučení k nákupu v našem internetovém obchodě a na jeho případné odmítnutí, pakliže nebudou dodrženy následující podmínky:

1. Přihláška

Vaše přihláška do programu "Získejte své přátele pro zoohit!" proběhne online přes přihlašovací formulář. Vaše doporučení co nejrychleji prověříme a Vašim přátelům/známým zašleme uvítací emaily.

2. Kdo se může zůčastnit a získat své přátele pro zoohit.cz?

Všechny osoby, které jsou u zooplus SE registrovány jako zákazníci a v minulosti si objednali zboží z našeho oline-obchodu zoohit.cz, a jejichž objednávka byla kompletně - včetně zaplacení - vyřízena. Případy vráceného zboží nemohou být v tomto smyslu bohužel zohledněny.

3. Kdo může být jako nový zákazník zoohit.cz osloven?

  • Jednotlivé osoby z kruhu vašich přátel a známých, které u zoohit zatím ještě žádný produkt neobjednali.
  • Tato osoba nebyla v posledních 12 měsících vámi, ani jinou osobou pro tento účel oslovena.
  • Neopoměňte: Nesmíte jako nového zákazníka přihlásit sebe nebo členy vaší domácnosti.
  • Každá osoba může být během jednoho roku, za účelem stání se novým zákazníkem zooplus SE, oslovena pouze jednou.
  • Dodatečnému uznání nákupů nemůže být bohužel v rámci tohoto programu vyhověno.

4. Co získá Váš přítel jako nový zákazník zoohit.cz od zooplus SE?

Vámi získaný zákazník obdrží uvítací dopis včetně zoohit-nákupního kupónu v podobě slevy 10% pro svůj první nákup.

5. Co obdržíte Vy sami?

Jako poděkování za Vaše doporučení obdržíte Vámi vybranou prémii. Předpokladem pro to je, že nový zákazník splňuje všechna kritéria uvedená v bodě 3. Ten si pak musí pod Vámi uvedenou emailovou adresou zřídit u zoohit.cz zákaznické konto a provést u zoohit první objednávku v hodnotě min. 500 Kč. Přitom musí uplatnit kód kupónu, který díky Vám obdržel ve zvacím/uvítacím emailu. Tato objednávka je považována za úspěšnou, když byla zaplacena a nedošlo k vrácení zboží.

6. Vaše odměna

Budeme vás prostřednicvtím emailu informovat o tom, že vámi oslovená osoba u nás uplatnila svůj nákupní kupón a i jinak splnila všechny předepsané požadavky. Vy pak obdržíte svou prémii ve formě emailu, ve kterém bude uvedeno heslo (password), díky němuž zamíří s Vaší další objednávkou k vám domů i vybraná prémie (heslo zadejte do příslušného pole).

7. Kolik propagací můžete svým přátelům rozeslat?

Během jednoho roku můžete o výhodách našeho internetového obchodu zoohit.cz zkusit přesvědčit až 60 svých kamarádů a známých.

8. Informace o stavu Vašeho konta

Od zooplus SE obdržíte automaticky kopii každého doporučujícího emailu. Tím získáte přehled o tom, komu jste již zoohit.cz doporučili. Ze stavu Vašeho konta pak zjistíte i počet vámi získaných nových zákazníků a obdržených prémií.

DŮLEŽITÉ: Prosíme o pochopení, že vám můžeme pouze touto anonymní formou sdělit, kolik z Vámi oslovených osob úspěšně nakoupilo u zoohit.cz. Z důvodu ochrany dat nesmíme sdělovat žádné další informace o statusu vámi oslovených nových zákazníků nebo o jejich objednávkách.

9. Ochrana osobních údajů

Účastí na tomto programu vyslovujete svůj souhlas s tím, že mohou být vaše osobní údaje - jméno a emailová adresa, stejně jako jméno a emailová adresa vašeho osloveného přítele či známého, použita a uložena k účelům provedení této akce zoohit.cz - "Získejte své přátele pro zoohit!". Další šíření těchto dat na třetí osoby je vyloučeno.

10. Změny v podmínkách účasti nebo podmínkách tohoto programu

Vyhrazujeme si právo kdykoli tyto podmínky účasti změnit nebo tento program ukončit.