Výměna srsti u Vašich mazlíčků se opět blíží!

Péče o srst

Jaro je časem převlékání kabátů. Se stoupajícími teplotami se zimní srst Vašeho chlupatého kamaráda postupně opotřebovává. Pro nás lidi to obvykle znamená spoustu kartáčování a česání.

Prozkoumejte naši širokou nabídku pro péči o srst a vyberte si to správné příslušenství, které Vám pomůže s úpravou srsti! ✂️

Péče o psa

Péče o psa

Chcete být na úpravu srsti dokonale připraveni? V tom případě jste na správném místě, protože zde najdete všechny produkty na zkrášlení Vašeho chlupáče!

Hýčkejte svého psa správnými kartáči a hřebeny, které odstraní uvolněné chlupy a zajistí mu zdravou srst.

Furminator

Péče o kočku

Péče o kočku

Zvláště důležité je pečovat o srst kočky. Bez ohledu na to, zda se jedná o dlouhosrstou nebo krátkosrstou kočku, potřebuje srst každé kočky pozornost.

Hýčkejte svou kočku správnými kartáči a hřebeny, které odstraní uvolněné chlupy a zajistí jí lesklou a zdravou srst.

Můžete také objevit výběr vhodných doplňků krmiva, které mohou mít pozitivní vliv na imunitní systém a metabolismus.

Furminator

Chcete se stát odborníkem na péči o Vašeho mazlíčka?

Čištění očí a uší kočkyČištění očí a uší kočkyOči a uši lovce

Naše kočky domácí se vyznačují delší srstí, jinou barvou očí, případně i kratším ocasem, než měli jejich divocí předkové. Uvnitř však i tyto kočky zůstávají stále lovci a také jejich anatomie odpovídá profilu lovce. Obzvláště působivé jsou především oči a uši našich koček.

Péče o srstStříhání psůPéče o srst psa

Pravidelná péče o srst psa patří k činnostem, které s udržováním zvířete souvisí. Srst byste měli psovi kartáčovat dle příslušnosti k plemeni, avšak minimálně 1x týdně. Především v období, kdy zvíře mění srst, byste měli kartáčovat pravidelněji.