Všeobecné obchodní podmínky pro koupi dárkových kupónů

Pro získání dárkových kupónů u zoohit.cz platí následující podmínky:

 • Získání kupónu

  1. Dárkové kupóny platí pro všechny produkty na www.zoohit.cz, stejně jako pro vedlejší výlohy (např. náklady za přepravu).
  2. Všechny kupóny lze uplatnit do 3 let od jejich odeslání příjemci. Prodloužení platnosti dárkového kupónu není možné.
  3. Dárkové kupóny mohou být u zoohit.cz zaplaceny platební kartou nebo bankovním převodem. Účet ke koupi dárkového kupónu bude zaslán kupujícímu emailem.
  4. Dárkový kupón bude jeho příjemci zaslán emailem jako jeho PDF-příloha. Kupující tohoto kupónu pak pro svou kontrolu a jistotu obdrží kopii tohoto emailu.
  5. Dárkové kupóny nemohou být u zoohit.cz objednány společně s jinými produkty.
 • Právo na odstoupení

  1. Odstoupit od smlouvy je možné během 14 dnů bez udání důvodu, a to v textové formě (např. dopisem, faxem, emailem). Lhůta začíná běžet společně s obdržením tohoto poučení v textové formě. K dodržení lhůty pro odstoupení stačí včasné odeslání přes náš kontaktní formulář. Odstoupení lze zaslat na adresu níže.
  2. V případě platného odstoupení se musí všechna vzájemně poskytnutá plnění vrátit. Pakliže nemůže být obdržené plnění zcela nebo částečně vráceno, musí být do té míry poskytnuta finanční náhrada.
  3. Právo na odstoupení je vyloučeno v případě, kdy již byl daný kupón uplatněn.

zooplus SE, Sonnenstraße 15, 80331 München

Fax: 0180 - 51 100 50*

(Tarif Deutsche Telekom AG, při volání z mobilní sítě se cena hovoru může lišit)

Kontaktní formulář

 • Uplatnění dárkových kupónů

  1. Dárkové kupóny opravňují pouze k jednorázovému uplatnění v internetovém obchodu www.zoohit.cz. Na jednu objednávku může být použit jen jeden kupón. Použití vícero kupónů v jedné objednávce (např. kombinace dárkového kupónu s jiným slevovým kupónem) je tímto vyloučeno.
  2. Pakliže celková hodnota objednávky přesáhne hodnotu kupónu, lze rozdíl doplatit pomocí platebtní karty nebo bankovním převodem. V opačném případě, kdy cena objednávky nebude dosahovat hodnoty dárkového kupónu, rozdíl propadne. Vyplacení tohoto rozdílu v hotovosti je vyloučeno.
  3. Dodatečné zaúčtování dárkového kupónu na právě probíhající nebo uzavřenou objednávku není možné.
  4. Dárkové kupóny nemohou být vyměněny za hotové peníze ani je nelze použít k získání jiných dárkových kupónů nebo je dále prodat.
 • Přechod nebezpečí / Ručení

  1. Nebezpečí náhodné zkázy stejně jako vlastnictví dárkového kupónu přecházejí na kupujícího v momentu elektronického zaslání kupónu jeho příjemci.
  2. Zooplus  SE neručí za případnou ztrátu ani krádež dárkového kupónu nebo v případě, kdy dojde k uplatnění kupónu, bez vědomí nebo souhlasu zákazníka, třetí osobou. Rovněž za chyby v napsané emailové adrese příjemce kupónu nepřebírá zooplus SE žádnou odpovědnost.

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

333zooBodů za registraci!
Nenechte si ujít speciální nabídky, slevy a kupóny!
Nenechte si ujít speciální nabídky, slevy a kupóny!
Vyberte prosím alespoň jednu možnost

Způsoby platby

Přepravci

 • Česká pošta
 • PPL
 • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

 • Nyní na Google Play
 • Stáhnout na App Store