Nadváha u domácích mazlíčků: tipy pro lepší zdraví

Také psi a kočky mají stále častěji tendenci k nadváze. To může mít mnoho různých příčin a následků. Pokud máte pocit, že má váš domácí mazlíček nadváhu, nebo byste se chtěli dozvědět, jak můžete svému mazlíčkovi pomoci shodit nadbytečné kilogramy, na následujících stránkách jsme shromáždili tipy a triky na téma „Nadváha u psů a koček“.

Naše tipy

akceRoyal Canin Light Weight CareAž 15% sleva

Royal Canin Light Weight Care obsahuje velmi vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku; ideální poměr pro udržení svalové hmoty při současném omezení přírůstku hmotnosti. Podporuje pocit plnosti – přirozeně omezuje spontánní přejídání. Více než 90 % koček dosáhlo zdravější hmotnosti za 8 týdnů.

K nabídce
akceConcept for Life Veterinary DietWeight Control

Účinná kontrola hmotnosti vašeho mazlíčka.

K nabídce
akceDoplňkySkvělé slevy

Modern Living, Tiaki, Nomad Tales a Natural Paradise. Objevte krásné praktické doplňky pro vašeho mazlíčka nyní se slevou!

K nabídce
akceConcept for Life Veterinary DietWeight Control

Účinná kontrola hmotnosti vašeho mazlíčka. Concept for Life Veterinary Diet Weight Control je speciálně vyvinuté vysoce prémiové kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky, které je optimálně přizpůsobeno nutričním potřebám vaší kočky, pokud má nadváhu nebo diabetes mellitus.

K nabídce