S naší revoluční inovací se Váš mazlíček stane šéfem!

Svět by byl lepším místem, kdyby si mazlíčci mohli sami nakupovat...

Milujete svého mazlíčka, že? Proč ho tedy nenechat koupit to, co by opravdu chtěl? Vžijte se na chvíli do kůže Vašeho čtyřnohého kamaráda: máte na něco chuť, ale dostanete jídlo, které za vás někdo vybral, nemůžete si koupit hračku, i když byste ji tak moc chtěli. Frustrující, že?

Máme pro Vašeho chlupatého přítele řešení: představujeme revoluční zařízení - první tlačítko, které umožňuje domácím mazlíčkům zadávat objednávky! (podívejte se na videa výše, pokud nevíte, jak na to).

Naši zoohit mazlíčci zatím testovali první verzi tohoto zařízení, které mohou domácí mazlíčci používat k vlastním nákupům. No dobře, musíme ještě zapracovat na pár detailech, ale do té doby máme připravený výběr našich nejlepších produktů schválených tlapkou našich odborníků ze zoohit kanceláře, které by si určitě vybrali Vaši mazlíčci, kdyby si mohli sami objednat!

A nyní k našim produktům „schváleným tlapkou 🐾“ od 13.09.2021 do 30.09.2021 získáte 10 % slevu s kódem: 

TLAPKACZ10 *


Kód TLAPKACZ10 je platný od 13.9.2021 do 30.9.2021. Kupón je platný pouze na vybrané produkty "schválené tlapkou". Minimální hodnota objednávky pro využití kupónu je 799 Kč. V rámci jedné objednávky můžete použít pouze jeden kód kupónu. Změna v podmínkách akce vyhrazena.

Seznamte se s našimi zoohit odborníky

Mouse, hlavní gurmánkaMouseHlavní gurmánka

Ráda si hraju, ale ještě radši jím! To ale nezmanená, že nad něčím neohrnu nos!

Daisy, profesionální mazlíkDaisyProfesionální mazlík

Mazlení a hraní, to je moje! Jsem profesionálka v testování pohodlnosti pelíšků a zábavnosti hraček. 

Pan Fluff, OchutnávačPan FluffOchutnávač

Znám svou hodnotu a vstávám jen pro ta nejchutnější jídla. Jídla, která projdou mým testem, jsou ta nejlepších z nejlepších, to mi můžete věřit!

Doporučeno našimi odborníky

Kočičí pelíšek MochiKočičí pelíšek MochiSchváleno tlapkou 🐾

Zzzzzz sladké sny v dokonalém měkoučkém pelíšku. Dřímání nebylo nikdy lepší než v této úžasné kulaté a nadýchané plyšové posteli - útulném hnízdě pro Vašeho domácího tygra!

Pelíšek Mochi
Cosma SnackiesCosma SnackiesSchváleno tlapkou 🐾

Je čas na svačinu! A máme přesně to, co Váš tygčík chce -  snack vyrobený z lahodného, ​​čistého kuřete, tuňáka, lososa nebo bílé ryby, sušeného mrazem.

Cosma Snackies
Hračka pro kočky Funny motýlciHračka pro kočky Funny motýlciSchváleno tlapkou 🐾
Co to tady lítá? Pták? Letadlo? Ne! Je to třpytivý motýl! Hračka  zpestří Vaší kočce život akcí a zábavou. Stačí stisknout tlačítko a motýlci začnou poletovat ve vzduchu.
Hračka pro kočky Funny motýlci
Škrabadlo Natural ParadiseŠkrabadlo Natural Paradise XLSchváleno tlapkou 🐾

Pssst! Hej, podívej se sem! Obrovské škrabadlo se super měkkými polštáři. Je tak velké a má tak silné kmeny. Wow, představ si, jak skvěle si na něm můžeš brousit drápy. To je lepší než jakýkoli strom!

Škrabadlo Natural Paradise
Kapsičky FeringaFeringa kapsičkySchváleno tlapkou

Říká se, že dobré věci přicházejí v malých balíčcích, že? To je určitě pravda, hlavně když jsou naplněny tak lahodným krmivem! Bezobilné a bezlepkové pochoutky s hovězím, lososím, krůtím, kachním, králičím a telecím masem. Vynikající!

Kapsičky Feringa
Gourmet Revelations MousseGourmet Revelations MousseSchváleno tlapkou 🐾

Lahodné krmivo pro chlupaté labužníky. S vysoce kvalitními přísadami a bez umělých barviv nebo konzervantů.

Gourmet Revelations Mousse

Mohlo by Vás také zajímat

Hill's Science Plan Adult ChickenHill's Science Plan Adult ChickenSchváleno tlapkou 🐾

Hill's Feline Adult Kuře krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky kterému je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Hill's Science Plan Adult Chicken
Animonda GranCarno Adult SuperfoodsAnimonda GranCarno SuperfoodsSchváleno tlapkou 🐾

Tyto konzervy pro psy jsou přesvědčivé nejen chutí! S čerstvými přísadami, jako je kuře, špenát a maliny, Váš pes neodolá!

Animonda GranCarno Adult Superfoods
Pedigree DentastixPedigree DentastixSchváleno tlapkou 🐾

Rozlučte se se zápachem z tlamy! S touto svěží kombinací eukalyptu a extraktu ze zeleného čaje jsou bakterie a zápach minulostí. Zdravé žvýkání, které rozesměje Vašeho psa!

Pedigree Dentastix
8in1 Delights Pro Dental Twisted tyčinky8in1 Delights Pro Dental Twisted tyčinkySchváleno tlapkou 🐾

Mňam! Výborná svačinka, která se navíc postará o ústní hygienu? Tyto dentální tyčinky, s chutným kuřecím masem a minerály, zajišťují zářivě čisté a zdravé zuby.

8in1 Delights Pro Dental Twisted tyčinky
Wolf of Wilderness Adult "Soft & Strong" - míchané baleníMíchané balení Wolf of Wilderness Adult Schváleno tlapkou 🐾

Naše chutné a vyvážené granule inspirované stravou vlků - s masem, lesními plody a bylinkami! A navíc: receptura bez obilovin a vysoce kvalitní živočišné bílkoviny s minimálně 40 % čerstvého masa dělají z těchto granulí divokou hostinu!

Míchané balení Wold Of Wilderness Adult
Pelíšek pro psy FlockePelíšek pro psy FlockeSchváleno tlapkou 🐾

Nejpohodlnější pelech, který Váš pes kdy vyzkoušel! Díky svému krásně měkkému polstrování nabízí pelíšek tak vysoký komfort při ležení, že se Váš pes bude mít jako na obláčku a bude se cítit opravdu pohodlně.

Pelíšek pro psy Flocke

Sledujte naše sociální sítě!