Mazlíčci jsou osobnosti, která z nich je vaše kočka?

Osobnosti mazlíčků

Kočky, stejně jako lidé, jsou osobnosti. Jaká je ta vaše? Mlsá? Nebo možná miluje lov? Všimli jste si, jestli sdílíte nějakou vlastnost se svými čtyřnohými miláčky? Nezáleží na tom, jestli je ta vaše super akční, diva nebo cokoli mezi tím. Máme ty nejlepší značky, které potěší každou osobnost. Podívejte se na náš výběr, abyste věděli, jaké jídlo vaší kočce nejlépe sedne.

Nezapomeňte přidat i nějaké doplňky, abyste ještě lépe podpořili její životní styl! 

S každou objednávkou můžete získat

2x více zooBodů*

*Akce platí při nákupu jakéhokoli produktu (kromě pamlsků a steliva) od následujících značek: Feringa, Rosie's Farm, Purizon, Wild Freedom, Greenwoods, Concept for Life, Smilla, Cosma, Lukullus, Wolf of Wilderness, Rebel Belle, Rocco, Briantos, TIAKI, Modern living, Natural Paradise, Nomad Tales a Kooa.

Nabídka je platná od 3. do 31. října (23:59). Vyhrazujeme si právo akci kdykoli ukončit. 

Gurmán

Gurmán

Jídlo je velmi důležitou součástí našeho života... A některé kočky jsou skuteční experti. Vysoký podíl masa, nejlepší chutě, jen ty nejlepší ingredience... To je to, co vyžadují, aby byly šťastné. A samozřejmě jen ty nejlepší mističky!​

Cosma
Tiaki
ModernLiving_LP
NaturalParadise
Gaučový lenoch

Gaučový lenoch

Je váše kočka gaučový lenoch? Ať už je na pohovce, v posteli nebo na méně obvyklém místě, pravděpodobně ji najdete spící. Zůstat doma a jíst domácí jídlo je pravděpodobně to, co miluje nejvíc... Stejně jako my!

Feringa
Rosie's Farm
ModernLiving_LP
Tiaki
Trendy diva

Trendy diva

Některé kočky jsou skutečné modelky... A je to vidět! Potřebují tu nejlepší péči o krásnou srst, nejmódnější doplňky a samozřejmě nejmodernější jídlo, přizpůsobené všem jejich potřebám. Kdyby to byly lidé, byly by určitě influenceři!

Concept_for_Life
Smilla
kooa
Tiaki
Divoký lovec

Divoký lovec

Napadlo vás někdy, že se vaše kočka podobá svým předkům? Bez ohledu na to, jak jsou velké nebo malé, jsou některé kočky skutečnými lovci! Stejně jako divoké kočky, ze kterých pocházejí, si užívají lov... Jen tentokrát pravděpodobně loví udici nebo hračku.

Wild_Freedom
Purizon
NaturalParadise
ModernLiving_LP
Fit foodie

Fit foodie

Už jste někdy viděli svou kočku při protahování a říkali jste si, že by byla dobrá v józe? Má vyváženou stravu s přidanou zeleninou? Jste si jisti, že kdyby mohla mít účet na Instagramu, byl by věnován zdravému životnímu stylu? Je to fit foodie!

Greenwoods_Food
NaturalParadise
ModernLiving_LP
Tiaki

Na produkty Tigerino se nevztahuje nabídka dvojnásobku zooBodů

Tigerino