Mazlíčci jsou osobnosti, která z nich je váš pes?

Osobnosti mazlíčků

Psi, stejně jako lidé, jsou osobnosti. Co ten váš? Pořád spí? Nebo možná miluje lov? Všimli jste si, jestli sdílíte nějakou vlastnost se svými čtyřnohými miláčky? Nezáleží na tom, jestli je ten váš super akční, diva nebo cokoli mezi tím, máme ty nejlepší značky, které potěší každou osobnost. Podívejte se na náš výběr, abyste věděli, jaké jídlo vašemu psovi nejlépe sedne.
Nezapomeňte přidat i nějaké doplňky, abyste ještě lépe podpořili jeho životní styl! 

S každou objednávkou můžete získat

2x více zooBodů*

*Akce platí při nákupu jakéhokoli produktu (kromě pamlsků a steliva) od následujících značek: Feringa, Rosie's Farm, Purizon, Wild Freedom, Greenwoods, Concept for Life, Smilla, Cosma, Lukullus, Wolf of Wilderness, Rebel Belle, Rocco, Briantos, TIAKI, Modern Livng, Natural Paradise, Nomad Tales a Kooa.
Nabídka je platná od 3. do 31. října (23:59). Vyhrazujeme si právo akci kdykoli ukončit. 

Gurmán

Gurmán

Jídlo je velmi důležitou součástí našeho života... a někteří psi jsou experti. Vysoký podíl masa, nejlepší chutě, jen ty nejlepší ingredience... to je to, co vyžadují, aby byli šťastní. A samozřejmě jen ty nejlepší mističky!​

Rocco
Tiaki
ModernLiving_LP
Gaučový lenoch

Gaučový lenoch

Je váš pes gaučový lenoch? Ať už je na pohovce, v posteli nebo na méně obvyklém místě, pravděpodobně najdete svého psa spícího. Zůstat doma a jíst domácí jídlo je pravděpodobně to, co milují nejvíc... stejně jako my!

Lukullus
Rosie's Farm
Tiaki
ModernLiving_LP
Trendy Diva

Trendy diva

Někteří psi jsou skutečné modelky... a je to vidět! Potřebují tu nejlepší péči o krásnou srst, nejmódnější obojky a postroje a samozřejmě nejmodernější jídlo, přizpůsobené všem jejich potřebám. Kdyby to byli skuteční lidé, byli by určitě influenceři!

Concept_for_Life
Tiaki
NomadTales
kooa
Divoký lovec

Divoký lovec

Napadlo vás někdy, že se váš pes podobá svým předkům? Bez ohledu na to, jestli jsou velcí nebo malí, jsou někteří psi skutečnými lovci! Stejně jako divocí vlci, ze kterých pocházejí, si užívají lov... jen tentokrát pravděpodobně loví míč nebo hračku.

Wolf_of_Wilderness
Purizon
Tiaki
NomadTales
 Fit Foodie

Fit foodie

Už jste někdy viděli svého psa protahovat se a mysleli jste si, že by byl dobrý v józe? Má vyváženou stravu se spoustou zeleniny? Jste si jisti, že kdyby mohl mít účet na Instagramu, byl by věnován zdravému životnímu stylu? Je to fit foodie!

Greenwoods_Food
Briantos
RebelBelle
Tiaki