Vytvořte profil svého mazlíčka!

Profil mazlíčka


💗Vytvořte si profil svého zvířátka na zoohit💗

O vašem čtyřnohém kamarádovi nás totiž zajímá úplně vše! A navíc vás bude vítat pokaždé, když se přihlásíte ke svému účtu zoohit. Nahrajte fotografie svého domácího mazlíčka a nastavte si oblíbená krmiva, abychom vám na profilu mohli zobrazovat nabídky stvořené přímo pro něj! Pro svůj účet si můžete nastavit až 15 profilů domácích mazlíčků!

Profil mazlíčka
NarozeninyNarozeninové dárkySlavte s námi

Rozmazlujme své mazlíčky extra - blahopřání a dárek pro vašeho mazlíčka každý rok. Kompletní podmínky níže. 

Kupony a slevyExkluzivní akce pro vásUž vám nic neuteče

Nabídky na míru přímo pro vás a vašeho mazlíčka. Kupóny, slevy a doporučení exkluzivně přímo ve vašem profilu. 

PřekvapeníDalší překvapení...Zůstaňte s námi

Nemůžeme vám říct úplně všechno... Nechte se překvapit novinkami, které pro vás chystáme. Zaregistrujte svého mazlíčka, abyste vám neunikla žádná výhoda 

PODMÍNKY VÝHOD: 

Chcete-li dostávat exkluzivní slevy, informace a propagační akce, nabídky a odměny na základě údajů poskytnutých prostřednictvím profilu mazlíčka, musí být uživatel přihlášen k odběru newsletteru zoohit, vytvořit si ve svém účtu profil domácího mazlíčka a zároveň dát souhlas s využitím jeho údajů.

NAROZENINY

Uživatel obdrží blahopřání a dárek k narozeninám svého mazlíčka, pokud zadá datum narozenin do profilu mazlíčka v sekci účtu Profil mého zvířátka. Pokud má uživatel více než jeden profil domácího mazlíčka, obdrží narozeninový dárek pouze pro to zvíře, kterému byl profil vytvořen jako první v daném účtu.

Pro získání dárku, blahopřání a ostatních výhod musí být uživatel přihlášen k odběru newsletteru zoohit a zároveň dát souhlas s využitím údajů svého mazlíčka.

Narozeninový dárek lze uplatnit do 60 dnů po obdržení e-mailu na webové stránce, kde byl vytvořen profil mazlíčka.​

Tento dárek je omezen na maximálně jednou ročně pro jednoho uživatele. V případě úmrtí zvířete (zvířat) uživatel neobdrží poukaz na zesnulé zvíře (zvířata). Narozeninový dárek pak bude poskytnut dalšímu živému zvířeti, které má narozeniny v daném roce, pokud uživatelé již v tomto roce narozeninový dárek nedostali. Zooplus si vyhrazuje právo kdykoli změnit nebo doplnit podmínky účasti, odměny nebo jiné procesy popsané v podmínkách účasti v programu narozeninových dárků.​

reward shop
E-shop roku