Jaro je ve vzduchu

Jarní nabídka

První sluneční paprsky nás povzbuzují k tomu, abychom se vypravili ven. Abyste byli s Vaším čtyřnohým přítelem připraveni úplně na vše, sestavili jsme pro Vás ty nejlepší nabídky. Od produktů pro péči o srst až po tréninkové a outdoorové doplňky. Během okamžiku najdete vše užitečné a praktické - nabídky, které si zamilujete!

Jarní nabídka pro kočku Jarní nabídka pro kočku Skvělé nabídky

Bez ohledu na to, zda se jedná o domácí nebo venkovní kočky, povzneseni krásným počasím a představou nadcházejících teplých měsíců mohou být naši čtyřnozí společníci více aktivní. Pokud chcete být na vše připraveni, podívejte se na naše jarní nabídky.

Jarní nabídka pro psy Jarní nabídka pro psa Skvělé nabídky

Povzbuzují rostoucí teploty a prodlužující se dny Vašeho psa k pohybu a poletují kvůli tomu Vaším bytem chomáče chlupů? S našimi jarními nabídkami budete vybaveni tak dobře, jak to jen jde.

Produkty pro kočky🐱

Produkty pro psy🐶

Péče o srst psa Svědění u psů Tipy na péči

Svědění může výrazně omezit pohodu psa a snížit kvalitu jeho života. Někdy to může dojít i tak daleko, že se pes nemůže ani klidně vyspat. Všechny tipy jak svědění předcházet si můžete přečíst v našem článku.

Péče o kočku Srst a kožní onemocnění u koček Tipy na péči

U dlouhosrstých i krátkosrstých koček se délka srsti liší – u obou případů ale srst přejímá důležitou funkci: chrání tělo kočky díky izolační funkci před teplotními výkyvy. Více se můžete dočíst v našem článku.

Garantovaná kvalita
Ověřená kvalita
Od milovníků zvířat milovníkům zvířat
Pro každého něco

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store