Trvale udržitelné produkty pro budoucnost

Společně pro udržitelnou budoucnost

Udržitelně pro zelenější planetu

Společně za udržitelnou budoucnost
Malý otisk tlapky, velký efekt

Společně chceme udělat svět o něco zelenější! Každý z nás může přispět k tomu, abychom i v budoucnu mohli prožívat mnoho šťastných chvil se svými blízkými.

Při nakupování pro domácí mazlíčky si můžete vybírat udržitelné zdroje, výrobu nebo balení. My vám to rádi usnadníme - vybrali jsme pro vás takové produkty, které tyto vlastnosti splňují. 

Ať už se jedná o organickou produkci s certifilkátem, místní výrobu nebo alternativní zdroje bílkovin – chlupatí přátelé i životní prostředí jsou spokojeni!

Jak snížit dopady na planetu?

Eco

Při nákupu: Zkuste vybírat produkty označené jako ECO 

Nakupujte dopředu

Nakupujte dopředu: Mysleli jste opravdu na všechno? Vyhněte se zbytečným individuálním objednávkám!

Plýtvání krmivem

Doma: Omezte plýtvání krmivem

Při placení

Při placení: Zaškrtněte, aby zoohit kompenzoval uhlíkovou stopu zakázky

Buďte trpěliví

Buďte trpěliví: Zvolte raději pozdější doručení

vracení zboží

Někdy je to nevyhnutelné: Omezte vracení zboží na minimum

  • Alternativní proteiny
  • Udržitelné materiály
  • Udržitelné obaly
  • Recyklované materiály
  • Lokální produkce

Alternativní zdroje proteinu

Sledovat a snižovat konzumaci masa - na to už se mezi dvounohými přáteli dávno dbá, ale co naši čtyřnozí kamarádi? Psi jsou masožravci, tedy maso- a všezravci. Pokud chcete snižovat spotřebu masa, můžete zvážit i alternativní zdroje bílkovin získávané z rostlin a hmyzu, které nejen šetří životní prostředí, ale mohou být i zajímavým zpestřením jídleníčku! 

Suroviny

Pokud jde o doplňky pro čtyřnohé kamarády, můžete snadno hledat obnovitelné a/nebo kompostovatelné materiály. Počínaje sáčky na psí exkrementy, které se používají každý den, přes hygienické potřeby, jako jsou kartáče, až po odpadkové boxy nebo škrabadla.

Lokální produkce

Vyrobeno v Evropě: Díky výběru produktů od místních dodavatelů si můžete být jisti, že suroviny jdou nejkratší cestou přímo do výroby. Díky husté logistické síti se také snažíme, aby vzdálenost k vašim dveřím byla co nejkratší.

Udržitelné balení

Snažíme se, aby naše využití obalových materiálů, tedy zejména kartonu a výplňového materiálu bylo k životnímu prostředí co nejšetrnější. Naši partneři zároveň dbají na recyklovatelné obaly. Objevte udržitelný sortiment, kde záleží nejen na obsahu.

Recyklované materiály

Zakoupením některého z našich vybraných produktů vyrobených z recyklovaných surovin můžete snadno přispět k ochraně životního prostředí. Například příze používaných látek je vyrobena z PET lahví.

EdgarEdgar & stylová toaleta kooaKlidné/zelené místo

Co má moje každodenní činnost společného se životním prostředím? Toaleta kooa s krytem je vyrobena z 90 % z recyklovaného plastu a nabízí mi nejen příjemné prostředí, ale také aktivně podporuje recyklaci odpadu a plastů!

Nakupujte zde
Chewy - TorontoChewy & pelíšek TorontoDvakrát hezčí sny

Dobré skutky mohou způsobovat relax a pohodu – zvláště s pelíškem pro psy Toronto! Vyznačuje se nejen svým nadčasovým designem, ale také ekologickou výrobou z recyklovaných materiálů. A nemusím se vzdát svého pohodlí!

Natáhněte se také
YoshiYoshi & Wild Freedom AdultEko divoké kočky

Na základě původní stravy divoké kočky jsme vyvinuli krmivo Wild Freedom. Toto krmivo je 100% bez obilovin, vyrobené ze spousty čerstvé drůbeže, a proto chutná opravdu dobře! Navíc se vyrábí v německém rodinném podniku – a 6,5 ​​kg pytle jsou z recyklovaných materiálů.

Ochutnejte zde
Lotti RebelLotti & Rebel BelleHurá na zeleninu

Nejen moje panička dbá na vegetariánskou stravu – tu a tam mi naservírují jídlo z alternativních zdrojů bílkovin, například z jogurtu a vajec. Tak mi zajišťuje nejen pestrý jídelníček, ale také dobrý pocit z krmení šetrného ke klimatu. Koneckonců, dobrá karma se vždycky hodí!

Dobrá karma zde
Zero waste