Speciální péče o naše hrdiny - Jak uspokojit jejich výživové potřeby!

Navzdory různým zdravotním komplikacím je Váš domácí mazlíček každý den skutečným hrdinou. Žádné stížnosti nebo špatné dny, jen čistá radost a skutečná síla.... A to vše díky vyvážené a dobře sestavené stravě nejlepších značek.

Je možné se o svého superhrdinu starat co nejlépe a zároveň nějakou tu korunku ušetřit. Pouze nyní můžete získat 10% SLEVU na vybraná veterinární krmiva, tak neváhejte a potěšte svého čtyřnohého kamaráda lahodným krmivem!


✂️Kód kupónu na 10% slevu: SLEVA-10


* Na jednu objednávku lze použít pouze jeden kód kupónu. Kód kupónu SLEVA-10 vložte v košíku do akčního pole "Zde klikněte a vložte kód kupónu". Změna podmínek akce vyhrazena.

Objevte naše nejoblíbenější VET značky a ušetřete 10 %!

Existuje spousta zajímavých veterinárních značek.

EU
Jak zjistím, zda jim mohu důvěřovat?

Právní předpisy EU stanoví vysoké požadavky na výrobu veterinárních krmiv. Aby mohla značka vyrábět dietní krmivo, musí prokázat, že "konkrétní složení daného krmiva splňuje daný výživový účel a nemá nepříznivý vliv na zdraví zvířat, lidské zdraví, životní prostředí nebo dobré životní podmínky zvířat" (nařízení Komise (EU) 2020/354 ze dne 4. března 2020)

Další informace o dietních krmivech

Concept For Life Veterinary Diet - Kočky:

CFL

Concept for Life Veterinary Diet je kompletní dieta pro kočky vyvinutá na podporu léčby specifických zdravotních problémů. Toto krmivo lze po konzultaci s veterinárním lékařem použít jako součást léčebné diety. Veterinární dieta Concept for Life - výživa na míru pro Vaši kočku.

Konzervy ►    Granule ►

Doporučujeme:

Concept for Life Veterinary Diet - Psi:

CFL

Concept for Life Veterinary Diet je kompletní dieta pro psy vyvinutá na podporu léčby specifických zdravotních problémů. Toto krmivo lze po konzultaci s veterinárním lékařem použít jako součást léčebné diety. Veterinární krmivo Concept for Life - výživa na míru pro Vašeho psa.

Granule►    Konzervy►

Doporučujeme:

Smilla Veterinary Diet:

Smilla

Smilla Veterinary Diet je řada dietních granulí a konzerv pro kočky navržených tak, aby splňovaly specifické nutriční potřeby koček s určitými onemocněními, jako jsou onemocnění dolních močových cest nebo potravinová intolerance. Každá chutná receptura poskytuje Vaší kočce vyváženou stravu a byla vyvinuta ve spolupráci s veterináři.

Konzervy/kapsičky►    Granule►

Doporučujeme:

Rocco Diet Care:

Rocco

Rocco Diet Care je kompletní krmivo na bázi masa pro psy se speciálními nutričními potřebami. I když Váš pes trpí přecitlivělostí a intolerancí na krmivo, alergiemi nebo má problémy s váhou, nemusí si nechat ujít své oblíbené krmivo bohaté na maso. Toto chutné jídlo se vyrábí z pečlivě vybraných surovin. Rocco - masitá pochoutka!

Konzervy ►

Doporučení veterináře

Doporučení veterináře

"Concept For Life Veterinary Diet je kompletní dietní krmivo s nejlepší akceptací a snášenlivostí díky použití vysoce kvalitních surovin. Krmivo se vyrovná nejprodávanějším značkám." 

Franziska Pantelic, veterinární lékařka

Otázky a odpovědi:

Výhody nákupu na zoohit
Doprava zdarma**
Vybrané značky
Bonusový program

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store