Darujte s námi a připojte se k zoohit mazlíčkům na misi!

Darujte s námi!
Útulek Bohnice

Díky pomoci organizací na ochranu zvířat se spoustě chlupatým přátelům podařilo najít nový domov - mnoho zaměstnanců zoohit tam také našlo svého nejlepšího kamaráda!

Šťastný konec si ale zaslouží úplně všechna opuštěná zvířátka. Proto se naši zoohit mazlíčci vydali na speciální darovací misi. S koupí každého produktu značek Concept For Life, Wolf of Wilderness a Purizon* darujeme 3 % z tržeb pro Útulek Bohnice, který pomáhá zvířátkům pacientů psychiatrické léčebny Bohnice. Některá zvířátka jsou součástí zvířecí terapie v rámci jejich sociaterapeutické farmy, která napomáhá dlouhodobě léčeným pacientům.

*Akce trvá od 21.9.2021 do 3.10.2021.

Concept For Life

Concept for Life

Concept for Life

Naši zoohit hrdinové Bagel a Ben jsou hýčkáni pamlsky a množstvím pozornosti - ale nebylo to tak vždy: Bagel byl jako kotě odchycen na ulici a Ben, jehož zachránili z množírny, se mohli těšit na šťastnou budoucnost díky angažovanosti mnoha organizací na ochranu zvířat. Stejně individuální jako jejich životní příběhy je i jejich krmivo: strava na míru - přizpůsobená velikosti, životnímu stylu, věku a speciálním potřebám podle konceptu Concept for Life. Zcela na míru pro jejich (nový) život!

Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness

Stále oblíbený labrador je známý svou citlivou a přátelskou povahou a zaslouží si stejnou péči, jakou poskytuje každý den nám. Fenka labradora Bagetka byla adoptována z útulku v roce 2011 a od té doby si užívá každý den svým typicky divokým a nemotorným způsobem. Navzdory svému pokročilému věku, téměř 12 let, stále udržuje své kolegy ze zoohit ve střehu. Není divu, že má Bagetka ráda stejně divoké a přírodní krmivo, kterým odpovídá na volání divočiny: krmivo pro psy Wolf of Wilderness bez obilovin!

Purizon

Purizon

Purizon

Roztomilá kříženka Růženka byla nalezena jako štěňátko na ulici a adoptována. Kočička Sněženka byla zachráněna s pomocí Modrého kříže. Od té doby jsou oba součástí rodiny zoohit. S pomocí Purizonu sbírají dary pro své zvířecí kamarády, kteří ještě neměli to štěstí najít svůj trvalý domov. Milují přírodou inspirované, na bílkoviny bohaté a mimořádně chutné krmivo od značky Purizon!