Zoolove nás opouští...

zoolove

S těžkým srdcem se loučíme s oblíbenou značkou zoolove. V příštích měsících možná budou produkty této značky obtížněji k sehnání, protože se již nové produkty nenaskladňují.

Zoolove je výjimečná značka, což dokládá, že 10 % z jejích tržeb je vždy věnováno charitativním organizacím a útulkům. A dokud budeme značku nabízet, podpora útulků bude pokračovat. Co se ale stane, když už žádné produkty této značky nebudou dostupné? Nebojte se! Stále můžete útulkům přispět díky našemu programu darování zooBodů!

Pokud nevíte, jak na to, zde je jednoduchý postup:

  1. Získejte zooBody: za každých 25 Kč, které utratíte v obchodě zoohit, získáte 1 zooBod. Jak přesně zooBody fungují si můžete přečíst v článku Jak využít našeho bonusového programu
  2. Ve vašem zoohit účtu přejděte do záložky „Odměny za zooBody". Vyhledejte žlutý symbol daru, jmenuje se například „Darujte 50 zooBodů".
  3. Zvolte, kolik zooBodů chcete darovat, můžete si vybrat 10, 50, 100, 150, 200 nebo 500 zooBodů.
  4. Symbol daru s vybranou hodnotou přidejte přes ikonu košíku ke své objednávce.
  5. Jakmile potvrdíte svou objednávku, zooBody se sečtou s dary ostatních zákazníků.
  6. Na konci měsíce se ze zooBodů stanou peníze, které budou věnovány vybrané charitě nebo útulku. Informaci, jaké organizaci daný měsíc pomáháme, vždy zveřejňujeme na stránce Pomoc ůtulkům.
  7. Při příštím nákupu v zoohit můžete darování zooBodů opět zopakovat!

Máte ještě nějaké otázky? Zde najdete nejčastější dotazy k programu nebo se můžete obrátit na náš zákaznický servis.

Zajímá vás více o tom, jak pomáháme?

pomahame