Vše o značce Gourmet

Gourmet

Vše o značce Gourmet

Gourmet

Objevte celý sortiment značky Gourmet

Prozkoumejte lahodnou nabídku GOURMET, od mini filetů po jemné pěny nebo šťavnaté kousky v omáčce. Zkrátka neodolatelné!

Purina GOURMET®

Objevte lahodné krmivo Gourmet

Objevte v zoohit lahodnou nabídku kapsiček a konzerv Gourme! Pokud chcete, aby si vaše kočka pochutnala na jídle stejně jako vy, pak si nenechte ujít gurmánské menu s lahodnými chutěmi a texturami. Tato řada byla vytvořena pro výjimečný požitek a nabízí pět chutných variant, ze kterých si můžete vybrat - Gold, Nature's Creations, Revelations, Mon Petit a Perle.

Gourmet

Výběr Gourmet

Gourmet GoldGOURMET® Gold

GOURMET® Gold je naše nejrozsáhlejší řada vynikajícího krmiva. S různými vůněmi a chutěmi, které budou hýčkat i ty nejnáročnější jazýčky.

K produktům
Gourmet Nature's CreationsGOURMET® Nature's Creations

GOURMET® Nature's Creations jsou výživná a chutná krmiva inspirovaná přírodou. Naše receptury na kapsičky a konzervy obsahují kvalitní přírodní a pomalu vařené suroviny.

K produktům
Gourmet RevelationsGOURMET® Revelations

GOURMET® Revelations jsou vynikající lahůdky - ideální pro každého, kdo si chce užít společný zážitek se svou kočkou.

K produktům
Gourmet Mon PetitGOURMET® Mon Petit

GOURMET® Mon Petit nabízí intenzivní chutě v menších porcích. Díky 50g sáčkům lze každé jídlo podávat čerstvé, takže vaše kočka může sníst vše najednou. To znamená větší rozmanitost a žádné zbytky.

K produktům
Gourmet PerleGOURMET® Perle

GOURMET® Perle jsou lahodná krmiva pro každý den. Zdravé a vyvážené receptury, které hýčkají vaši kočku lahodnou omáčkou, vysoce kvalitními surovinami a skvělými chutěmi.

K produktům
gourmet