Návod na vytvoření hodnocení produktu

Budeme rádi, když nám sdělíte své zkušenosti s našimi produkty. Všechna hodnocení, pozitivní i negativní, jsou kontrolovány a schvalovány odborníky na produkty. Předpokladem pro zveřejnění je dodržování následujících podmínek:

Tipy pro psaní smysluplného hodnocení: 

  1. Popište prosím výhody a případně nevýhody výrobku na základě svých osobních zkušeností.
  2. Zvláště užitečné jsou speciální tipy pro každodenní používání výrobku.
  3. Srovnání s podobnými produkty může zvýšit informační hodnotu vaší recenze produktu.
  4. Informace o plemeni a věku vašeho zvířete umožní ostatním správně interpretovat vaše osobní zkušenosti.

Co nepatří do dobrého hodnocení produktu? 

  1. Dotazy týkající se produktu nebo webových stránek. V takovém případě nás prosím kontaktujte prostřednictvím naší zákaznické linky nebo Kontaktní formulář.
  2. Nadávky nebo nenávistné poznámky ve všech formách.
  3. Telefonní čísla nebo adresy, e-mailové adresy nebo www adresy.
  4. Připomínky k dostupnosti, přepravě a jiným službám zoohit. K tomu Vám je k dispozici naše zákaznická linka nebo Kontaktní formulář.
  5. Diskuse k hodnocení produktu jiných zákazníků.
  6. Připomínky k užitečnosti celých kategorií produktů nebo obecné rady týkající se vhodné výživy a chovu zvířete. K tomuto účelu použijte prosím naše fórum.

Vezměte prosím také na vědomí, že nemůžeme zveřejnit recenze, u nichž jsou hvězdičkové hodnocení a text zjevně v rozporu, a že si vyhrazujeme právo odmítnout zveřejnění recenze z jakéhokoli jiného důvodu. zoohit si také vyhrazuje právo upravit, zkrátit nebo smazat jakýkoli obsah na webových stránkách, který zoohit podle svého uvážení považuje za neslučitelný s těmito podmínkami používání. zoohit nezaručuje, že Vámi zaslaný obsah budete moci následně upravit nebo smazat. Prohlašujete, že za obsah svých příspěvků jste zodpovědní vy, nikoliv zoohit.

Pokud se budete řídit našimi tipy, proměníte svou recenzi v důležitou zprávu o zkušenostech, která pomůže ostatním zákazníkům při rozhodování o nákupu.

Jak se v našem obchodě vytváří a zpracovávají hodnocení?

Abychom našim zákazníkům usnadnili rozhodování o nákupu, rádi bychom jim poskytli možnost využít co nejvíce recenzí od ostatních spotřebitelů. To znamená, že produkty mohou hodnotit nejen přihlášení zákazníci, ale také hosté. Tímto způsobem dáváme každému možnost vyjádřit svůj názor na výrobek bez ohledu na to, zda si ho u nás koupil, či nikoli.

Recenze jsou řazeny chronologicky, takže vždy vidíte ty nejnovější. Následná úprava hodnocení není z technických důvodů možná. Pokud si přejete svůj komentář odstranit, kontaktujte náš zákaznický servis: K tomuto účelu je k dispozici naše zákaznická linka nebo kontaktní formulář.

Zveřejňujeme pozitivní i negativní hodnocení. Vyhrazujeme si však právo recenze nezveřejnit nebo je kdykoli smazat bez udání důvodu. To platí zejména v případě zjevně nepravdivých nebo irelevantních příspěvků (např. spam nebo falešné recenze) a/nebo v případě porušení práv třetích stran (např. autorských a/nebo osobnostních práv).

Recenze produktů, které popisují poranění nebo riziko poranění zvířat nebudou zveřejňovány. Pokud taková situace nastane, kontaktujte prosím přímo zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro přesné sledování konkrétních případů je nezbytný přímý kontakt a důkladná analýza okolností.

Zveřejněním obsahu na našich stránkách souhlasíte s následujícími podmínkami:

• Jste výhradním autorem a držitelem autorských práv k obsahu.

• Vaše hodnocení produktu se stává majetkem společnosti zoohit. Společnosti zoohit udělujete bezplatné, časově a prostorově neomezené právo na další použití a zveřejnění vašeho hodnocení v online i offline médiích.

• Souhlasíte s tím, že Vámi poskytnuté údaje budou uloženy pro účely zveřejnění a pro případné dotazy týkající se hodnocení. Další informace o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů. 

Dále zaručujete, že nebudete odesílat obsah:

• o kterém víte, že je nepravdivý, nepřesný nebo zavádějící;

• který porušuje autorská práva, patenty, ochranné známky, obchodní tajemství nebo práva na ochranu údajů třetích stran;

• který porušuje jakýkoli zákon, nařízení nebo předpis (včetně kontroly vývozu, ochrany spotřebitele, nekalé soutěže, rovných příležitostí a klamavé reklamy);

• který je hanlivý, pomlouvačný, pobuřující, diskriminační na základě náboženství nebo etnického původu, vyhrožující nebo obtěžující jednotlivce, partnerství nebo podniky, nebo který má takový účinek;

• obsahující počítačové viry, červy nebo jiné potenciálně škodlivé počítačové programy nebo soubory.

Souhlasíte s tím, že budete společnost zoohit (a její přidružené společnosti) bránit, odškodňovat a zbavovat odpovědnosti za veškeré nároky, požadavky, škody a následné škody jakéhokoli druhu, ať už známé nebo neznámé, včetně přiměřených nákladů na právní zastoupení, které vzniknou v důsledku nedodržení výše uvedených podmínek nebo porušení jakéhokoli zákona nebo práv třetí strany.

Společnost zoohit může tyto podmínky používání kdykoli změnit. Novou verzi pak co nejdříve zveřejníme na našich webových stránkách.

Verze: říjen 2023