Podmínky Profilu mazlíčka

PODMÍNKY VÝHOD:

Chcete-li dostávat exkluzivní slevy, informace a propagační akce, nabídky a odměny na základě údajů poskytnutých prostřednictvím profilu mazlíčka, musí být uživatel přihlášen k odběru newsletteru zoohit, vytvořit si ve svém účtu profil domácího mazlíčka a zároveň dát souhlas s využitím jeho údajů.

Pokud uživatel zaregistruje svůj profil mazlíčka mezi 1. a 15. 6.2023, jak je popsáno výše, obdrží zoobody do 30 dnů automaticky na svůj účet. 

Každý uživatel obdrží pouze jednou 200 zooBodů za vytvoření profilu domácího mazlíčka, jak je popsáno výše, tj. obdrží pouze 1 x 200 zooBodů, bez ohledu na to, kolik profilů mazlíčků vytvořil.​

NAROZENINY

Uživatel obdrží blahopřání a dárek k narozeninám svého mazlíčka, pokud zadá datum narozenin do profilu mazlíčka v sekci účtu Profil mého zvířátka. Pokud má uživatel více než jeden profil domácího mazlíčka, obdrží narozeninový dárek pouze pro to zvíře, kterému byl profil vytvořen jako první v daném účtu.

Pro získání dárku, blahopřání a ostatních výhod musí být uživatel přihlášen k odběru newsletteru zoohit a zároveň dát souhlas s využitím údajů svého mazlíčka.

Narozeninový dárek lze uplatnit do 60 dnů po obdržení e-mailu na webové stránce, kde byl vytvořen profil mazlíčka.​

Tento dárek je omezen na maximálně jednou ročně pro jednoho uživatele. V případě úmrtí zvířete (zvířat) uživatel neobdrží poukaz na zesnulé zvíře (zvířata). Narozeninový dárek pak bude poskytnut dalšímu živému zvířeti, které má narozeniny v daném roce, pokud uživatelé již v tomto roce narozeninový dárek nedostali. Zooplus si vyhrazuje právo kdykoli změnit nebo doplnit podmínky účasti, odměny nebo jiné procesy popsané v podmínkách účasti v programu narozeninových dárků.​