Podmínky používání

Tyto podmínky používání se vztahují na Váš online zákaznický účet na zoohit (dále jen "účet zoohit"), službu poskytovanou společností zooplus AG, Sonnenstrasse 15, 80331 Mnichov, Německo (dále jen "zooplus").

Registrace a používání účtu zoohit je určeno pouze pro soukromé zákazníky s bydlištěm na území Evropského hospodářského prostoru, Švýcarska, Norska a Spojeného království. Registrací na zoohit a používáním účtu zoohit a dalších služeb poskytovaných společností zooplus souhlasíte s následujícími podmínkami používání:

I. Účet zoohit

  • 1. Registrace

    1.1 Účet zoohit je určen pro jednotlivé osoby, který je registrovaný na jméno. Z tohoto důvodu je před použitím vyžadována registrace. Požadované údaje musí být pravdivě vyplněny uživatelem. Není přípustné zadávat jména nebo adresy třetích stran nebo pseudonym. Po registraci může uživatel používat svůj účet zoohit zadáním svých přístupových údajů - (e-mailové adresy a hesla). Uživatel může své přístupové údaje použít k přístupu k dalším službám zoohitu.

    1.2 Registrace je možná pouze pro plnoleté osoby. Každý uživatel si může vytvořit pouze jeden účet zoohit.

II. Profil mého zvířátka

Program profil mého zvířátka (dále jen "Profil mého zvířátka") je jednou ze služeb nabízených společností zoohit. Celkem můžete vytvořit až 10 profilů zvířátek. Své profily domácích mazlíčků můžete kdykoli upravit nebo odstranit. Účet zoohit zůstává v platnosti bez ohledu na vytvoření Profilu mého zvířátka, dokud jej uživatel nebo zoohit nesmaže.


Stav těchto podmínek: 15. 7. 2021

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store