Krmiva pro psí seniory

Psí senioři

Ne všichni psi mají stejnou délku života; záleží na genetice, životním stylu, plemeni a velikosti. Proto potřebují různá krmiva, aby vyhovovala jejich individuálním potřebám. Protože se proces stárnutí liší, musí být každý pes považován za seniora v jinou dobu v závislosti na jeho velikosti.

Vyberte váhu svého psa:

< 10 kg

< 10 kg

11 - 25 kg

11 - 25 kg

26+ kg

26+ kg

Pro všechny velikosti

Všechny velikosti

Pamlsky pro seniory

Pamlsky pro seniory

Krmivo pro starší, malé psy (< 10 kg):

Senioři

Malí psi (pod 10 kilogramů) mají průměrně vyšší délku života, kolem 12 let. Speciální krmivo pro seniory je navrženo tak, aby vyhovovalo jejich individuálním nutričním potřebám a podporovalo zdraví srdce a celkovou pohodu. Spoléháme na ty správné produkty pro dlouhý, šťastný a zdravý život vašeho malého společníka.

Krmivo pro starší, středně velké psy (11 - 25 kg):

Střední plemena

Středně velcí psi s průměrnou délkou života mezi menšími a většími plemeny si zaslouží speciálně vybrané seniorské krmivo. Tato krmiva, přizpůsobená jejich potřebám, poskytují živiny cíleně a s ohledem na cilltivost související s věkem. Aby váš věrný společník dostával vysoce kvalitní živiny, které potřebuje pro svá zlatá léta.

Krmivo pro starší, velké psy (26+ kg):

Senioři

Větší psi nad 26 kilogramů mají kratší životnost přibližně sedm až osm let, s dřívějším nástupem stárnutí než menší plemena a specifickou citlivostí související s věkem. Speciální dieta pro velké, starší psy je navržena tak, aby tyto aspekty řešila – vyvážená kombinace živin pro přirozené stárnutí.

Seniorské krmivo pro psy všech velikostí:

Senioři

Zde najdete krmivo pro seniory, které je vhodné pro všechny velikosti plemen od cca pěti let. Speciálně vytvořené krmivo pro seniory obsahuje vyváženou směs živin, které podporují přirozené stárnutí a optimální zdraví pro psy všech velikostí.

Pamlsky senior