Clooney - zoohit džentlmen 🤴🏻

Clooney

Naši zoohit tygříci

všechny kočky

Všechny kočky

Yoshi

Yoshi

nestor

Nestor

Hugo

Hugo

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

juju

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Harrie

Harrie

Clooney

Clooney

Amun

Amun

Denver

Denver

Nils

Nils

Nala a Simba

Nala a Simba

  • Seznamte se
  • Oblíbené produkty
  • Seznam přání
  • Clooney ve zkratce
Clooney 🤴🏻

Clooney 🤴🏻

Dobrý den, jmenuji se Clooney a ve společnosti zoohit pracuji dva roky jako senior content manager pro klíčové zákazníky. Můj psí bratr také pracuje v zoohitu, ale já raději pracuji z domova. Tady se mohu mnohem lépe soustředit.

Když zrovna nespravuji obsah, dávám si úžasnou sprchu - moje malé tajemství krásy. A abych byl opravdu fit, rád aportuji míče. Totéž jsem naučil svého psího bratra Peanuta. O víkendu se rád pohybuji po domě a prozkoumávám okolí.

Clooney v práci

Wild FreedomRande s panem Clooney 🍴Wild Freedom

Můj tajný recept na dokonalé rande? Cenné bílkoviny pro spoustu energie. Vyhněte se umělým konzervačním látkám, barvivům a aromatům. Přidejte pár čerstvých bylinek a hostina je hotová! Stručně řečeno: granule Wild Freedom Cold River.

Vyzkoušejte nyní
clooneyAž tě chytím... 🦚Hračka Waggler

Vlevo, vpravo - mám tě! Není snadné mě oklamat. Mou pozornost okamžitě upoutá šustivá fólie mezi přírodním peřím prutu Wraggler. Naštěstí - alespoň pro mé lidské přátele - je prut extra dlouhý, takže nemůžu nikomu ublížit.

Vyzkoušejte nyní
PurizonMr. Clooney na přehlídkovém mole 🌟Puizon Adult

Novinka: Purizon Adult 6 x 400g - bez obilovin . Je tak chutný - i já mu těžko odolávám. Tato menu s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů jsou k dispozici v mnoha variantách, takže mám pro své rande vždy pestrý jídelníček.

Vyzkoušejte nyní

Clooneyho volný čas