Yoshi - fanoušek Super-Maria 🎮

yoshi

Naši zoohit tygříci

všechny kočky

Všechny kočky

Yoshi

Yoshi

nestor

Nestor

Hugo

Hugo

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

juju

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Harrie

Harrie

Clooney

Clooney

Amun

Amun

Denver

Denver

Nils

Nils

Nala a Simba

Nala a Simba

  • Něco málo o mně
  • Yoshi oblíbenci
  • Seznam přání
  • Yoshi ve zkratce
Yoshi 🎮

Yoshi 🎮

Ahoj, jsem Yoshi a už rok pracuji ve společnosti zoohit jako content manager. Protože toho musím zvládnout opravdu hodně, udržet rovnováhu mezi pracovním a osobním životem mi pomáhají videohry. Miluji videohry a moje nejoblíbenější u nich je Super Mario, proto jsem dostal jméno po zeleném dinosaurovi. Když máma po práci a hraje hry, sedím přímo před televizí a honím všechno, co se hýbe. Moje sestra Minnie mě nesmí vyrušovat - je třeba se plně soustředit.

Rád se učím novým kouskům, a proto jsem také velmi dobrý v aportování - to jsem se naučil od svých psích kolegů během týmové porady. 

Yoshi v práci

Wild freedom Divokost je v práci žádoucí! 🐈Wild freedom

Ze všech granulí v zoohit mi Wild Freedom chutná nejvíc. Obsahuje spoustu chutné svaloviny a je vyroben bez obilovin a umělých přísad. Maminka vždy velmi dbá na kvalitní složení mé stravy!

Vyzkoušejte
Hračka pro kočkyNejdřív přemýšlej, pak ochutnej 💡Hračka pro kočky

Hračka pro kočky Slo-Mo je pro mě docela záhada: Pokaždé, když si myslím, že jsem to vyřešil, při dalším hraní je bludiště zásuvných modulů zase úplně jiné! Díky 20 dílkům se nikdy nenudím. Dříve nebo později najdu pokaždé všechny dobroty!

Vyzkoušejte