Pomoc po zemětřesení: Pomozme společně v Turecku a Sýrii

pomoc po zemětřesení

Ničivé následky silných zemětřesení v severní Sýrii a Turecku se hluboce dotkly našich srdcí. Těžko si umíme představit vážnou situaci tisíců lidí a domácích zvířat, kteří přišli o své domovy a blízké. V postižených oblastech poskytují mnohé obětavé organizace nouzovou pomoc a získávají přehled o potřebách těch, kteří přežili, aby jim pomohli zotavit se. Rádi bychom tyto organizace podpořili spolu s vámi, našimi věrnými zákazníky, a přispěli k naléhavě potřebné pomoci.

Jak můžete pomoci?

Během března můžete darovat své zooBody a váš dar bude použit pro charitativní organizaci, která pomáhá lidem a zvířatům v nouzi v oblastech postižených zemětřesením. Pokud zatím se sbíráním zooBodů nemáte zkušenost, zde vám poradíme, jak na to.

Jak pomůžeme my?

Zoohit zdvojnásobí všechny darované zooBody v období od 01.03. do 31.03.2023. Celý dar půjde na pomoc po zemětřesení.

Kam putuje naše podpora:

HSI pomáhá zraněným a opuštěným zvířatům po zemětřesení

HSI

Tým Humane Society International (HSI), který zasahuje při katastrofách, pomáhá zvířatům přímo na místě, Mezi jeho činnosti patří například poskytování první pomoci zraněným zvířatům, zřizování polních veterinárních nemocnic, ale i poskytování potřebného krmiva, vody a veterinárních potřeb. HSI zároveň podporuje další humanitární skupiny a pomáhá tak například při vyslání veterinárních lékařů nebo při pronajmutí vozidla na dovoz veterinárních a humanitárních zásob. HSI se tak přímo podílí na pomoci zvířatům a občanům postiženým zemětřesením.

Nouzová humanitární pomoc v oblastech zničených zemětřesením

UNHCR

UNHCR (Úřad OSN pro uprchlíky*) ve spolupráci s dalšími agenturami OSN reaguje na naléhavou žádost o pomoc uprchlíkům i hostitelským komunitám v oblastech, které byly silně postiženy ničivým zemětřesením v Turecku a Sýrii. Nouzová podpora zahrnuje přikrývky, potravinové balíčky, kuchyňské soupravy, matrace a stany. Potřebné zásoby přivážejí letecké zásilky a konvoje. Aby se humanitární pomoc dostala i do severozápadní Sýrie, UNHCR přepravuje zásoby prostřednictvím přeshraničních konvojů z Turecka, kde se rodiny po katastrofě snaží chránit a musí spát pod širým nebem při velmi nízkých teplotách.

Klikněte a darujte!

darujte 10 zooBodů
Darujte 50 zooBodů
darujte 100 zooBodů
darujte 150 zooBodů
darujte 200 zooBodů
darujte 500 zooBodů

* Podporujeme UNHCR prostřednictvím národního partnera v Německu, UNO-Flüchtlingshilfe.

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store