V zoohit zlepšujeme životní podmínky zvířat: pomáháme čtyřnohým kamarádům!


Blaho našich milovaných domácích mazlíčků je základem všeho, co děláme. Věříme, že všechna zvířata si zaslouží péči, lásku a milující rodinu. Bohužel tomu tak vždy není. V zoohit vždy hledáme způsoby, jak pomoci zvířatům v nouzi, to by ale nebylo možné bez našich zákazníků. Společně dokážeme zlepšit život spoustě zvířátkům.

Díky vašim zooBodům jsme společně darovali přes 1 milion Kč!

výsledky charity 2022


Během uplynulého roku jsme každy měsíc společně darovali zooBody jednomu útulku. Dohromady jsme tedy za rok podpořili 12 zařízení pro ochranu zvířat. Celková darovaná částka činila 1 176 845 Kč a to si zaslouží velký dík! Jsme rádi, že s námi pomáháte. Pokud byste také chtěli podpořit útulky a nevíte, jak na to, podrobný návod o darování zooBodů najdete v článku Pomoc útulkům.

Vánoční pomoc útulkům 💚

Vánoční pomoc útulkům


Díky vašim objednávkám vybraných vánočních produktů zoohit daruje útulku Tylda 38 150 Kč. Děkujeme, že pomáháte!

Azyl Tylda je domov pro opuštěné kočičí a psí seniory, který funguje již dlouhá léta. Zaměřuje se na starší, handicapovaná a nemocná zvířátka, která v azylu zůstávají na dožití. Tato zvířata jsou v podstatě neumistitelná z důvodu svého stáří či nemoci.

Občas se do Azylu dostanou i nechtěná koťata, nalezená vyhozená v lese nebo u někoho na zahradě. Takovým opuštěným chlupáčům poskytují ubytování, veterinární péči, očkování a hledají jim nové domovy. Děkujeme za pomoc 💚


Jak pomáháme?

Pomáháme zvířatům Darujte zooBody

Umožňujeme Vám, abyste svými nasbíranými zooBody podpořili zvířata v nouzi. Po předem stanovenou dobu budeme počítat darované zoobody a posílat odpovídající finanční prostředky předem vybrané organizaci na ochranu zvířat. Tak jednoduché a snadné může být pomoci opuštěným zvířatům!

 Produkty zoolove

Zvířata mají k zoohit velmi blízko, a proto byla v roce 2014 uvedena na trh značka "zoolove" s řadou vysoce kvalitních konzerv, pamlsků a doplňků pro psy a kočky. 10 % z prodejní ceny každého výrobku zoolove putuje na konto vybrané organizace na ochranu zvířat.

 Program na podporu útulků

Společnost zoohit nabízí registrovaným útulkům, které jsou uznáné jako neziskové organizace, 10% slevu na objednávky v hodnotě 2000 Kč (a více). Chcete-li získat slevu, stačí nám zaslat kopii potvrzení, že je Vaše sdružení nezisková organizace.

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store