Naši zoohit mazlíčci doporučují

Naše zoohit zvířátka
schváleno

Konzervy, granule, plyšové hračky, škrabadla, pelíšky, pamlsky a mnoho dalších produktů.

Jako zoohit odborníci dáváme před naše ňufáky pouze kvalitní výrobky, protože přesně víme, co chceme.

Naše oblíbené produkty jsou označeny razítkem PET APPROVED by zoohit pets (Schváleno zoohit zvířátky). Protože u nás v zoohit je kritériem hodnocení kvality chroupání, žvýkání a slintání.

TIAKI HarmonyLeovo oblíbené místečkoHarmonická hra

Nadýchané plyšové podložky a houpající se hračky - hrací oblouk TIAKI Harmony je skutečným rájem pro kočky. Můžu tady odpočívat i hrát si. Vodoodpudivá spodní strana zajišťuje, že podlaha zůstane suchá v případě drobných nehod, ať už si hraji sám nebo se svým kočičím bratrem.

Pohrajte si také
FrodoFrodův nový obojekZa dobrodružstvím!

Obojek Nomad Tales Spirit Pine je vyrobený z provazu, je lehký a má příjemně hladký povrch. To je pro mě ideální, protože se nechci od svých dobrodružství rozptylovat otravnými škrábanci. Správné vodítko zajišťuje, že mohu vzít svou paničku s sebou na objevné cesty.

Nový praktický obojek
MaxMax - mlsání s vitamínyStlačte tubičku!

Kočičí pasta Smila s 12 základními vitamíny a taurinem nejen podporuje mou zdravou kůži a krásnou, lesklou srst, ale také podporuje mojí celkovou pohodu. A to nejlepší na lahodné pastě: chutná i mým vybíravým kočičím kolegům.

Zdravé mlsání
PipaPipa - gurmánOpravdová lahůdka...

To je Lucullus. Jako gurmán, si tyto granule opravdu vychutnám. Oceňuji, že ingredience jsou šetrně lisovány za studena, což zajišťuje zachování přirozené chuti. Hodnotné bílkoviny, ovoce a celozrnná rýže jsou plné potřebných živin, vitamínů a stopových prvků – ideální!

Lahodné granule zde
MinnieMinnie - milovnice rybVůně svobody

Granule Wild Freedom má cenné bílkoviny pro příjemnou hru svalů. Bez umělých konzervantů, barviv a dochucovadel. Spousta čerstvého masa, bez obilovin a s lahodnými divokými bylinkami. 100% přizpůsobené pro kočky – svoboda chutná tak lahodně.

Wild Freedom
KobyKobyho snídaněRáno znamená...

...Wolf of Wilderness "Scarlet Sunrise" v tlamičce. Lahodných 40 % čerstvého vepřového masa s lososem a tuňákem, díky čemuž je krmivo velmi stravitelné. Bez přidání umělých konzervantů a dochucovadel, doladěné lesním ovocem a divokými bylinkami. Perfektní pro začátek dne.

Bezobilné dobroty
ElvisElvisovo škrábáníElvis v ráji

Škrabadlo Natural Paradise L má tlusté sloupky na broušení mých drápů. I mojí paniččce to dělá velkou radost - pohovka je minulostí. K dispozici mám také tři místa na opalování, kde si můžu odpočinout. Ale když mě to začne nudit, hraju si s bílými koulemi.

Škrabadlo pro náročné
BalouBalou - pohodlí předevšímPelíšek pro každého

...téměř pro každého. Stylový plyšový pelíšek Brooklyn je vhodný pro menší pejsky, ale i pro mé kočičí kolegyně. Kulatý tvar umožňuje pohodlné schoulení. Celý košíček je velmi měkký - tlapky nahoru pro žerzejové přadeno.

Pohodlí na dosah

Prohlídněte si další tipy od našich mazlíčků

Zaměstnanci měsíce

Peanut

Peanut

Minnie

Minnie

Ted

Ted

Clooney

Clooney

Pipa

Pipa

Yoshi

Yoshi

Hugo

Hugo

Pepe

Pepe

Harrie

Harrie

Chewy

Chewy