Peanut - všestranný pomocník 🥜

Peanut
Psi

Všichni pejsci

Lotti

Lotti

Frodo

Frodo

Kate

Kate

Koby

Koby

Hugo

Hugo

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Amigo - náš dobrosrdečný dědeček

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

Lilo - náš sportovec

Lilo - náš sportovec

Loki - náš dobrodruh

Loki - náš dobrodruh

Lola

Lola

Milo - fanoušek agility 🥇

Milo

Ronya - naše vítezka🏆

Ronya

  • Seznamte se
  • Seznam přání
  • Peanutovo oblíbené
  • Peanut ve zkratce
Peanut 🥜

Peanut 🥜

Ahoj, jsem Peanut (čivava) a už 2 roky pracuji jako správce obsahu a tester produktů ve společnosti zoohit. Takže, přísně vzato, pracuji v zoohit celý svůj život - jsou mi jen 2 roky. Díky mým zkušenostem mě nikdo nemůže oklamat, když jde o pamlsky a hračky! Během polední přestávky nejraději jím to, co ostatní považují za zajímavé.

Můj kočičí bratr Clooney také pracuje v zoohitu, ale jen z pohodlí domova, takže mu doma pod peřinou vyprávím všechny vzrušující příběhy a dobrodružství z kanceláře. Naše máma nás nesmí rušit, všechno je přísně tajné!

PeanutSrdíčka pro malé lamače srdcí 💘Rosie's Farm Snacks

Rosie's Farm Snacks přizpůsobené mé velikosti jsou pro mě to pravé! Navíc jsou bez obilovin a mají vysoký obsah masa, na čemž si moje maminka dává obzvlášť záležet. Ať už jsem na cestách nebo se učím nové triky – nenechám se dlouho rozptylovat a jsem rychle připraven na další dobrodružství!

Vyzkoušejte!
PeanutPeanut na vločkách 7 ☁️Jako na obláčku

Pracovní den při testování produktů může být docela vyčerpávající! Když relaxuji, nejraději ležím v pelíšku pro psy Flocke, který se dokonale přizpůsobí mému tělu. Cítím se opravdu bezpečně a relaxuji téměř stisknutím tlačítka. I moji starší zvířecí kolegové ho milují!

Vyzkoušejte!