Pipa - mlsná princezna 🎀

Pipa - mlsná princezna

Pipa - mlsná princezna
Psi

Všichni pejsci

Lotti

Lotti

Frodo

Frodo

Kate

Kate

Koby

Koby

Hugo

Hugo

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Amigo - náš dobrosrdečný dědeček

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Seznamte se
  • Oblíbené produkty
  • Seznam přání
  • Pipa ve zkratce
Pipa 🎀

Pipa 🎀

Ahojte, jmenuji se Pipa - také mi říkají mlsná princezna! Už 2 roky pracuji jako Content Manager a tester produktů. Vytváření chutného obsahu je moje oblíbená činnost!

Na časy před zoohitem opravdu nerada vzpomínám. Jako štěně jsem byla opuštěna na ulici v Maďarsku... naštěstí mě našli a zachránili aktivisté na ochranu zvířat! Moje bystrá, zábavná osobnost v inzerátu na umístění okamžitě okouzlila moji rodinu, a tak jsem se brzy přestěhovala do nového domova. Byla to láska na první pohled. Mezitím jsem se stala skutečným gurmánem a v každém výrobku hledám ten wow-efekt... mňam!

PipaČerstvé jako z babiččiny farmy 🐷Rosie's Farm

Krmivo od Rosie's Farm obsahuje spoustu vybraného sezónního ovoce a zeleniny, jakož i čerstvého masa – přesně to pravé pro gurmánku, jakou jsem já! Jsem zvědavá, jestli se bude podávat na nejbližší firemní večeři? Kdo ví, určitě by to znamenalo více vrtění ocáskem.

PipaDobrý skutek každý den ❤️Zoolove pamlsky

Pamlsek pro dobrou věc? Měkké pamlsky zoolove tak chutnají ještě lépe! Jelikož se snadno žvýkají, můžu si na ně pochutnávat nejen během tréninku. A když si je koupím, 10% výtěžku z nich půjde mým přátelům, kteří pečují o zvířata. Společná radost je dvojí radost, to všichni víme!