Jede k Vám zoohit! Pamlsky pro chlupáče.

Food truck - pamlsky zdarma

Jedeme, jedeme - zoohit k Vám právě dorazil s neodolatelnou nabídkou a máme toho mnohem více než jen odměny pro mazlíčky!


Mysleli jste si, že pamlsky jsou jen pro zábavu? Nedokážete si ani představit, o kolik víc Vás a Vašeho mazlíčka dokážou každý den obohatit! Tréninkové pamlsky jsou perfektní způsob, jak říct "bravo!" vašemu štěněti, které se učí základní povely. Dentální pamlsky pomáhají Vaší kočce udržet zuby v dokonalém stavu. Lahodné a 100% přírodní pamlsky jsou tím nejlepším způsobem, jak jednoduše říct "miluji tě" svému milovanému společníkovi. 

Přijďte ještě dnes se podívat, co jsme Vám přivezli, a objevte celou řadu úžásných pochoutek, aby byl Váš mazlíček šťastný a zdravý!

Navíc Vám k objednávce nabízíme PAMLSEK ZDARMA - s různými dobrůtkami na výběr nebylo nikdy snazší ukázat Vašemu mazlíčkovi, jak moc Vám na něm záleží, když nakupujete u zoohit!


🌟 Naše nejoblíbenější značky pamlsků pro psy 🌟

Rocco logo pamlsky
Barkoo logo pamlsky
Wolf of Wilderness logo
Lukullus logo
Rosies farm logo
Purizon logo
Greenwoods logo
Briantos logo
DogMio logo

🌟 Naše nejoblíbenější pamlsky pro kočky 🌟

Cosma snackies logo
Smilla logo
Catessy logo
Feringa logo
Tigeria logo
Wild Freedom logo
Purizon logo
my star logo
Concept for life

Přijíždíme s Dentálními Delikatesami!

Dentální pamlsky

Dentální pamlsky pečující o zuby jsou dokonalou kombinací mezi speciální pochoutkou a zdravým doplňkem! Naše lahodné dentální pamlsky jsou navrženy tak, aby pomáhaly pečovat o ústní hygienu vašeho mazlíčka a podporovaly svěží dech. Zatímco si Vaše kočička nebo pejsek pochutnávají na speciálních dentálních pamlscích, ve skutečnosti pomáhají s pěčí o své zuby - výhra pro všechny!

Barkoo dental snacks zdarma7 x Barkoo Dental Snacks-střední plemenaVáš dárek zdarma

Kód Kupónu: DENTALNI

Žvýkací pamlsky pro psy pomáhají podporavat zdraví a hygienu zubů. Speciální tvar a konzistence přispívá k redukci plaku. Pro střední psy (11-25 kg). 

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7.  2022 do 23:00. Jeden kód na objednedávku. 

Dentální pamlsky pro psy >
Smilla Toothies zdarma125g Smilla ToothiesVáš dárek zdarma

Kód Kupónu: DENTALNI-K

Chutná svačinka pro kočky pro péči o ústní dutinu se speciální povrchovou strukturou. S důležitými vitamíny B a omega 3 mastnými kyselinami!

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7.2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Dentální pamlsky pro kočky >

Přijíždíme s výživnými přírodními pamlsky

Přírodní pamlsky zdarma

Přírodní dobroty mohou být pro vašeho mazlíčka skvělým zážitkem! Tyto pamlsky, které jsou výživné a bez přídavných látek, jsou perfektním doplňkem dobře vyvážené stravy. Ať už hledáte křupavé kosti z kůže, dobroty s kousky ryb nebo 100% veganské svačiny, zcela přírodní svačinky jsou perfektní zdravou pochoutkou pro vašeho mazlíčka!

Kuřecí pařáty - dárek zdarma5 x Kuřecí pařáty Dárek pro Váz zdarma

Kód Kupónu: PRIRODA-P

Křupavá pochoutka pro zábavu při žvýkání mezi jídly. S důležitými mastnými kyselinami je perfektní zdravou, přírodní svačinkou pro velké i malé psy.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 499 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Přírodní pamlsky pro psy >
Cosma dárek zdarmaCosma Snackies XXL - TuňákVáš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Cosma Snackies XXL je přírodní pamlsek pro kočky z čistého tuňáka. Neobsahují umělé přídavné látky ani barviva, chuťové zvýrazňovače či konzervanty.

Přírodní pamlsky pro kočky >

Přijíždíme s praktickými pamlsky

Icona praktické pamlsky zdarma

Přestože jsou dentální pamlsky nejznámějším typem praktických pochoutek, odhlalte naši řadu příkrmů, které podporují mnohem více než jen péči o ústní dutinu! Objevte křupavé kosti obohacené o glukosamin, který pomáhá udržovat klouby a kosti vašeho psa zdravé. Nádherně lehké svačinky, které neztrácejí na chuti pro domácí mazlíčky, kteří potřebují regulaci hmotnosti. Pochoutky obohacené o slad, který pomáhá přirozeně vylučovat spolknuté chlupy. Rozmazlováním vašeho mazlíčka praktickými pamlsky, pomáháte svému mazlíčkovi, aby zůstal zdravý!

Briantos pamlsek dárek zdarma150g Briantos FitBites - SalmonVáš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Praktické bezlepkové pamlsky jsou lahodně lehké s rýží bohatou na sacharidy. Losos jako jediný zdroj bílkovin podporuje lesklou srst.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17.7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Praktické pamlsky pro psy
Catessy křupavá pochoutka zdarma65g Catessy Křupavé taštičkyVáš dárek zdarma

Kód Kupónu: PRAKTICKE-K

Lahodné pamlsky jsou vyrobeny z vydatného hovězího masa pro skutečné masožravce! Přidaný slad podporuje přirozený pohyb spolknutých chlupů.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 499 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Praktické pamlsky pro kočky

Přijíždíme s dobroučkými odměnami

Odměna zdarma

Výcvik Vašeho mazlíčka není snadný úkol, ale malá dobrůtka vám pomůže zvládnout nový trik! Pamlsky mohou být perfektním způsobem, jak udržet zájem Vašeho mazlíčka během tréninku a odměnit ho za jeho nejlepší chování. Během tréninku doporučujeme jednu z našich lahodných měkkých svačinek - Váš chlupáč si může rychle vychutnat svůj pamlsek, aniž by byl rozptylován intenzivním žvýkáním. 

Wolf of Wilderness pamlsek zdarma180g Wolf of Wilderness Wild BitesVáš dárek zdarma

 VYPRODÁNO

Lahodné pamlsky pro psy vyrobené z čerstvého kuřecího masa a divokých bylinek. Tyto pamlsky neobsahují obiloviny, takže jsou perfektní odměnou!

Výcvikový pamlsek pro psy >
Tigeria tyčinky zdarma10 x 5g Tigeria Sticks - varianta mixVáš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Šťavnaté masité tyčinky s vysokým podílem masa nebo ryb. Směs 4 chutných příchutí bez obilovin, stačí ulomit část a dát jako odměnu!

Pamlsky za odměnu pro kočky >

Prosím berte v patrnosti: kosti, pamlsky a tyčinky jsou k dispozici v řadě typů a velikostí, vyberte si takovou, která je vhodná pro velikost Vašeho mazlíčka. Pro bezpečnost Vašich chlupáčů, dohlížejte na ně, když si pochutnávají na pamlsku nebo kosti. Na jednu objednávku lze uplatnit pouze jeden kód.

Na jednu objednávku lze uplatnit pouze jeden kód.

Můj mazlíček nechce jíst pamlsky. Co mám dělat?

Pamlsky nejsou kompletní potravou, a proto není nutné je našim mazlíčkům podávat. Na druhou stranu svačinky mohou mít také cenné přísady nebo příznivý účinek na dobré zdraví a pohodu zvířat. Mohou být také použity pro zábavu nebo jako odměna během tréninků. Prospívají zdraví našich mazlíčků a jejich přispívají k pocitu z úspěchu.

Mezi různé druhy pamlsků patří přírodní, bio, dentální, tréninkové, funkční nebo chutné pamlsky, takže můžeme najít něco vhodného i pro toho nejnáročnějšího gurmána. Můžeme testovat různé velikosti, tvary a textury dobrot, abychom našli nejlepší produkt pro naše čtyřnohé přátele.

Nechci, aby si můj mazlíček zvykal na pamlsky a odmítal jiné jídlo.

Kdo má rád pamlsky a dobrůtky? Každý! A proto je třeba je konzumovat rozumně.

Pamlsek je doplněk a měl by být vhodně užíván mezi běžnými jídly. Pamlsky pro psa by neměly překročit 10-15% denní krmné dávky psa. U koček by svačinky neměly tvořit více než 10 % denní porce stravy. U psů i koček by se pamlsky měly odečíst z běžné denní porce potravy.

Různé druhy dobrůtek a pamlsků lze použít jako odměnu za trénink, pro zábavu, lahodnou poušť nebo doplněk pro zdraví a krásu. Všechny pochoutky lze bezpečně podávat Vašim mazlíčkům a doporučujeme je krmit vždy podle dávkování doporučeného na etiketě.

Svým mazlíčkům nedávám pamlsky kvůli jejich zdravotním problémům.

Všechny typy patologií vyžadují zvláštní péči a léčbu. Vždy by měly být konzultovány s veterinárním lékařem.

Přesto existují speciální pamlsky, které mohou být prospěšné pro určité patologie. V případě problémů s obezitou můžeme najít speciální lehké / dietní pamlsky a pochoutky, které budou vhodné pro Vašeho mazlíčka. Pamatujte ale, že se musí vždy odečíst z denní krmné dávky.

V případě gastrointestinálních potíží můžeme zkusit monoproteinové pamlsky a u všech typů alergií může být alternativou 100% přírodní svačinky. Můžeme zvolit speciální masové přesnídávky, které jsou přírodním jednosložkovým produktem. Pro péči o ústní dutinu a ústní hygienu našich čtyřnohých přátel může být užitečný dentální pamlsek.

Nejsem si jistý ingrediencemi. Jaké je složení?

Etiketa je nejdůležitějším a nejpoužívanějším zdrojem informací a komunikace se zákazníkem, a právě proto je naplněna spoustou důležitých informací. Podle evropského práva jsou všechny produkty povinny podat jasnou informaci o tom, co je uvnitř obalu a také jaké ingredience byly použity k výrobě produktu. Použité ingredience se uvádějí od nejpoužívanějších po méně používané. Úplný seznam složek lze obvykle nalézt na zadním štítku společně s nutričními hodnotami a doporučeným dávkováním krmení.