Jede k Vám zoohit! Pamlsky pro chlupáče.

Jedeme, jedeme - zoohit k Vám právě dorazil s neodolatelnou nabídkou a máme toho mnohem více než jen odměny pro mazlíčky!


Mysleli jste si, že pamlsky jsou jen pro zábavu? Nedokážete si ani představit, o kolik víc Vás a Vašeho mazlíčka dokážou každý den obohatit! Tréninkové pamlsky jsou perfektní způsob, jak říct "bravo!" vašemu štěněti, které se učí základní povely. Dentální pamlsky pomáhají Vaší kočce udržet zuby v dokonalém stavu. Lahodné a 100% přírodní pamlsky jsou tím nejlepším způsobem, jak jednoduše říct "miluji tě" svému milovanému společníkovi. 

Přijďte ještě dnes se podívat, co jsme Vám přivezli, a objevte celou řadu úžásných pochoutek, aby byl Váš mazlíček šťastný a zdravý!

Navíc Vám k objednávce nabízíme PAMLSEK ZDARMA - s různými dobrůtkami na výběr nebylo nikdy snazší ukázat Vašemu mazlíčkovi, jak moc Vám na něm záleží, když nakupujete u zoohit!


Přijíždíme s Dentálními Delikatesami!

Dentální pamlsky

Dentální pamlsky pečující o zuby jsou dokonalou kombinací mezi speciální pochoutkou a zdravým doplňkem! Naše lahodné dentální pamlsky jsou navrženy tak, aby pomáhaly pečovat o ústní hygienu vašeho mazlíčka a podporovaly svěží dech. Zatímco si Vaše kočička nebo pejsek pochutnávají na speciálních dentálních pamlscích, ve skutečnosti pomáhají s pěčí o své zuby - výhra pro všechny!

Barkoo dental snacks zdarma 7 x Barkoo Dental Snacks-střední plemena Váš dárek zdarma

Kód Kupónu: DENTALNI

Žvýkací pamlsky pro psy pomáhají podporavat zdraví a hygienu zubů. Speciální tvar a konzistence přispívá k redukci plaku. Pro střední psy (11-25 kg). 

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7.  2022 do 23:00. Jeden kód na objednedávku. 

Smilla Toothies zdarma 125g Smilla Toothies Váš dárek zdarma

Kód Kupónu: DENTALNI-K

Chutná svačinka pro kočky pro péči o ústní dutinu se speciální povrchovou strukturou. S důležitými vitamíny B a omega 3 mastnými kyselinami!

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7.2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Přijíždíme s výživnými přírodními pamlsky

Přírodní pamlsky zdarma

Přírodní dobroty mohou být pro vašeho mazlíčka skvělým zážitkem! Tyto pamlsky, které jsou výživné a bez přídavných látek, jsou perfektním doplňkem dobře vyvážené stravy. Ať už hledáte křupavé kosti z kůže, dobroty s kousky ryb nebo 100% veganské svačiny, zcela přírodní svačinky jsou perfektní zdravou pochoutkou pro vašeho mazlíčka!

Kuřecí pařáty - dárek zdarma 5 x Kuřecí pařáty Dárek pro Váz zdarma

Kód Kupónu: PRIRODA-P

Křupavá pochoutka pro zábavu při žvýkání mezi jídly. S důležitými mastnými kyselinami je perfektní zdravou, přírodní svačinkou pro velké i malé psy.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 499 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.


Cosma dárek zdarma Cosma Snackies XXL - Tuňák Váš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Cosma Snackies XXL je přírodní pamlsek pro kočky z čistého tuňáka. Neobsahují umělé přídavné látky ani barviva, chuťové zvýrazňovače či konzervanty.


Přijíždíme s praktickými pamlsky

Icona praktické pamlsky zdarma

Přestože jsou dentální pamlsky nejznámějším typem praktických pochoutek, odhlalte naši řadu příkrmů, které podporují mnohem více než jen péči o ústní dutinu! Objevte křupavé kosti obohacené o glukosamin, který pomáhá udržovat klouby a kosti vašeho psa zdravé. Nádherně lehké svačinky, které neztrácejí na chuti pro domácí mazlíčky, kteří potřebují regulaci hmotnosti. Pochoutky obohacené o slad, který pomáhá přirozeně vylučovat spolknuté chlupy. Rozmazlováním vašeho mazlíčka praktickými pamlsky, pomáháte svému mazlíčkovi, aby zůstal zdravý!

Briantos pamlsek dárek zdarma 150g Briantos FitBites - Salmon Váš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Praktické bezlepkové pamlsky jsou lahodně lehké s rýží bohatou na sacharidy. Losos jako jediný zdroj bílkovin podporuje lesklou srst.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 699 Kč do vyprodání zásob nebo do 17.7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Catessy křupavá pochoutka zdarma 65g Catessy Křupavé taštičky Váš dárek zdarma

Kód Kupónu: PRAKTICKE-K

Lahodné pamlsky jsou vyrobeny z vydatného hovězího masa pro skutečné masožravce! Přidaný slad podporuje přirozený pohyb spolknutých chlupů.

*Kód kupónu platí pro všechny objednávky nad 499 Kč do vyprodání zásob nebo do 17. 7. 2022 do 23:00. Jeden kód na objednávku.

Přijíždíme s dobroučkými odměnami

Odměna zdarma

Výcvik Vašeho mazlíčka není snadný úkol, ale malá dobrůtka vám pomůže zvládnout nový trik! Pamlsky mohou být perfektním způsobem, jak udržet zájem Vašeho mazlíčka během tréninku a odměnit ho za jeho nejlepší chování. Během tréninku doporučujeme jednu z našich lahodných měkkých svačinek - Váš chlupáč si může rychle vychutnat svůj pamlsek, aniž by byl rozptylován intenzivním žvýkáním. 

Wolf of Wilderness pamlsek zdarma 180g Wolf of Wilderness Wild Bites Váš dárek zdarma

 VYPRODÁNO

Lahodné pamlsky pro psy vyrobené z čerstvého kuřecího masa a divokých bylinek. Tyto pamlsky neobsahují obiloviny, takže jsou perfektní odměnou!


Tigeria tyčinky zdarma 10 x 5g Tigeria Sticks - varianta mix Váš dárek zdarma

VYPRODÁNO

Šťavnaté masité tyčinky s vysokým podílem masa nebo ryb. Směs 4 chutných příchutí bez obilovin, stačí ulomit část a dát jako odměnu!


🐶 Proč nezkusit...?

🐱 Proč nezkusit...?

Prosím berte v patrnosti: kosti, pamlsky a tyčinky jsou k dispozici v řadě typů a velikostí, vyberte si takovou, která je vhodná pro velikost Vašeho mazlíčka. Pro bezpečnost Vašich chlupáčů, dohlížejte na ně, když si pochutnávají na pamlsku nebo kosti. Na jednu objednávku lze uplatnit pouze jeden kód.

Na jednu objednávku lze uplatnit pouze jeden kód.

  • Můj mazlíček nechce jíst pamlsky. Co mám dělat?

    Pamlsky nejsou kompletní potravou, a proto není nutné je našim mazlíčkům podávat. Na druhou stranu svačinky mohou mít také cenné přísady nebo příznivý účinek na dobré zdraví a pohodu zvířat. Mohou být také použity pro zábavu nebo jako odměna během tréninků. Prospívají zdraví našich mazlíčků a jejich přispívají k pocitu z úspěchu.

    Mezi různé druhy pamlsků patří přírodní, bio, dentální, tréninkové, funkční nebo chutné pamlsky, takže můžeme najít něco vhodného i pro toho nejnáročnějšího gurmána. Můžeme testovat různé velikosti, tvary a textury dobrot, abychom našli nejlepší produkt pro naše čtyřnohé přátele.

*DC = nezávazně doporučená cena ** Podmínky.

"běžně" = Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní. 

Způsoby platby

Přepravci

  • Česká pošta
  • PPL
  • Balíkovna

Zabezpečení

Sledujte nás

  • Nyní na Google Play
  • Stáhnout na App Store