Ronya - naše vítězka 🏆

Ronya - naše vítězka 🏆
Psi

Všichni pejsci

Lotti

Lotti

Frodo

Frodo

Kate

Kate

Koby

Koby

Hugo

Hugo

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Amigo - náš dobrosrdečný dědeček

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

Lilo - náš sportovec

Lilo - náš sportovec

Loki - náš dobrodruh

Loki - náš dobrodruh

Lola

Lola

Milo - fanoušek agility 🥇

Milo

Ronya - naše vítezka🏆

Ronya

  • Seznamte se
  • Ronyiny oblíbené
  • Ronya ve zkratce
 Ronya

Ronya

Ahoj! Jmenuji se Ronya. Nebylo tomu tak vždy, protože jsem se narodila jako „Zemphira – hvězda z Petrohradu“. Protože mnoho lidí mělo problémy se zapamatováním mého jména, mám nyní umělecké jméno, Ronya. Mimochodem, jméno Ronya znamená vítězka. Když mě můj páníček vozí v přírodě v košíku na kolo, cítím se jako taková a můžu se kochat skvělým výhledem. Ale mám to ráda i jako sportovec, a tak alespoň jednou denně lovím veverky v parku. Zatím jsem žádné nechytila. Možná bych měla trochu víc trénovat a nechat se méně vozit na kole.

RonyaRonya testujeRocco Rolls

Moji lidé mi nedávno přinesli Rocco Rolls, lahodné žvýkací tyčinky s kuřecí příchutí. Nejen, že jsou výborné, ale jsou i křupavé, což je pro mé zoubky jako stvořené. Chvíli mi trvá, než je rozžvýkám, takže mám zaručený dlouhý zážitek a chutný zážitek.

Rocco Rolls
LukullusRonya doporučujeLukullus

Vrcholný kulinářský zážitek? Granule Lukullus kuřecí se pstruhem jsou prémiová dobrota. Použité ingredience jsou sktuečně prvotřídní. Slyšel jsem, že jsou jemně lisované za studena, aby si zachovaly přirozenou chuť a živiny. Musíte ochutnat!

Lukullus zde