Mala - náš jednooký pirát ☠️

Mala
Psi

Všichni pejsci

Lotti

Lotti

Frodo

Frodo

Kate

Kate

Koby

Koby

Hugo

Hugo

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Amigo - náš dobrosrdečný dědeček

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

Lilo - náš sportovec

Lilo - náš sportovec

Loki - náš dobrodruh

Loki - náš dobrodruh

Lola

Lola

Milo - fanoušek agility 🥇

Milo

Ronya - naše vítezka🏆

Ronya

  • Seznamte se
  • Maliny oblíbené
  • Mala ve zkratce
Mala ☠️

Mala ☠️

Ahoj, já jsem Mala, jednooká pirátka zoohitu, ve společnosti pracuji jako Senior Inventory Manager a tester produktů. Narodila jsem se na ulici v Řecku a překonala jsem těžkou oční infekci, proto mám teď jen jedno oko. Ale tohle oko je moje tajná zbraň, protože mi už nic neunikne!

Když slídím po kanceláři, vždy hledám poklady a pamlsky, jak se na pravého piráta patří. A samozřejmě, vždy se najde i úspěšný úlovek, o který se ráda podělím se svými psími přáteli. Stále jsem trochu nedůvěřivá vůči svým kočičím kolegům, takže si myslím, že potřebuji ještě několik teambuildingových setkání.

MalaPamlsky pro skutečné piráty 🏴Wolf of Wilderness

100% maso, ryby a vnitřnosti – to mají piráti nejraději, arrr! Wolf of Wilderness - RAW pamlsky jsou šetrně sušené mrazem a jsou zcela bez obilovin, cukru a lepku. V uzavíratelné plechovce si je ráda beru s sebou na otevřené moře.

Vyzkoušejte
MalaHonba za pokladem zoolove může začít 🔍Čichací kobereček

Můj čich je mimořádně vyvinut: vždy najdu pamlsky ukryté v koberečku zoolove, ať to trvá jakkoli dlouho. Úkryty jsou opravdu důmyslné - poutka, pruhy, kapsy, chlopně... opravdu mě to zpomaluje. Ale díky protiskluzové podložce mi nikdy nic neunikne!

Vyzkoušejte