Koronavirus (COVID-19) - Často kladené dotazy

Vážení zákazníci zoohitu,

šíření koronaviru (COVID-19) se přirozeně týká i nás v zoohitu a také ovlivňuje náš obvyklý život. Celý tým zoohitu a všichni naši partneři dělají maximum ve dne i v noci pro to, aby Vás mohli zásobovat v této výjimečné situaci při zachování obvyklé vysoké kvality služeb.

Samozřejmě je v současné situaci na prvním místě vedle spokojenosti našich zákazníků a jejich domácích mazlíčků také zdraví našich zaměstnanců. V našich kancelářích a logistických centrech jsme podnikli rozsáhlá ochranná opatření, abychom pomohli zpomalit šíření koronaviru. Zároveň pracujeme na tom, abychom zajistili, že vaše objednávka dorazí spolehlivě a bezpečně. 

covid-19

Dodávka

  • Budou všechny produkty stále dostupné?

  • Mohu se nakazit virem prostřednictvím zásilky?

hrdinka
milujeme

Služby a platba

  • Může dojít k prodlevám v internetovém obchodu?

  • Ovlivňuje tato situace mé zooBody?

  • Mohu platit na dobírku?

Více informací o Covid-19

  • Je Covid-19 nebezpečný pro mého psa?

  • Je Covid-19 nebezpečný pro mou kočku?

  • Jak mohu nejlépe chránit sebe a své zvíře?

Obecné informace a aktualizace týkající se tématu koronaviru (COVID-19) lze nalézt na webových stránkách MZČRInstitutu Roberta Kocha a také v Global Veterinary Community.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se, že Vám i Vašim mazlíčkům budeme poskytovat naše zoohit produkty i nadále. Zůstaňte zdraví Vy i Vaši milovaní dvounozí a čtyřnozí blízcí!

Společně v každodenním životě: Denní rutina s Vaším čtyřnohým přítelem

Společně v každodenním životě: Denní rutina s Vaším čtyřnohým přítelem

Současná situace mění nejen náš život, ale také život našich čtyřnohých přátel. Mnoho lidí, kteří jsou jinak celý den mimo domov, jsou dnes doma každý den, kde pracují a tráví volný čas. To má také vliv na soužití s našimi domácími mazlíčky. Jak lze skloubit produktivní práci, dostatečné vytížení zvířete a k tomu společně prožít pěkný, všední den? Inspiraci pro každý den plný hry, zábavy a rozmanitosti společně s Vašimi čtyřnohými přáteli najdete zde, v naší zoohit rutině!

Každodenní rutina se psem

Fit start do nového dne

Pokud člověk tráví spoustu času doma, cítí se po nějaké době jako kdyby vypadl z formy. Proto nejlépe využijte čas ráno na několik cviků jógy, abyste se probudili a poté se odměňte lahodnou snídaňovou bowlí - protože bowle lze snadno připravovat i pro naše čtyřnohé přátele!

Jde se ven!

Práce z domova znamená také více flexibility. Psí sporty a hry během procházky skvěle doplní polední přestávku. Váš chlupáč bude díky tomu nejen fyzicky, ale také psychicky vytížený. Máte-li vlastní zahradu, můžete se dodatečně vyřádit i zde. 

Pětiminutový trénink

Většina lidí pracujících s počítačem zná malé výkyvy produktivity. Procvičte si se svým psem jednoduché cviky jako „dej pac“. Nesdílí s Vámi Váš čtyřnohý přítel nadšení z cviků? Využijte byt pro krátkou čmuchací hru nebo spolu pracujte na procvičování základní poslušnosti.

Čas na kreativitu

Večer je vhodný na krátkou inteligentní zábavu. Svého miláčka potěšíte obzvláště vlastně upečenými psími sušenkami. Díky tomu zabráníte nudě a k tomu se Váš mazlíček bude těšit z chutného pamlsku. Poté je na řadě přitulení na gauči!

Naše oblíbené produkty pro každodenní rutinu s Vaším psem

Interaktivní hračkyInteraktivní hračky
Hračky na žvýkáníHračky na žvýkání
Hra a zábavaHra a zábava

Denní rutina s Vaší kočkou

Správný start do nového dne

Hry jako jednoduchá kočičí agility v ranních hodinách rozptýlí špatnou náladu u každého ranního bručouna a rozproudí krevní oběh. Nemáte na to náladu? Pak chytněte oblíbenou hračku svého chlupatého kamaráda a dopřejte mu před snídaní, aby se vyřádil.

Užijte si čerstvý vzduch!

Užijte si čerstvý vzduch!

I když pracujete z domova, měli byste si vyhradit čas pro tělesný a duševní odpočinek. Bez ohledu na to, zda máte byt se zahradou nebo balkonem, často stačí otevřít okna, vpustit pár teplých slunečních paprsků a vychutnat si čerstvý vzduch.

Trénink

Trénink

Pokud chcete soustředěně pracovat, potřebujete klid. Ale co dělat, když si chce Váš tygřík radši hrát? A teď! V tomto případě existuje výběr různých interaktivních hraček, se kterými se může Vaše kočka zabavit jak s Vámi, tak bez vás.  

Chlupatí fotomodelové

Chlupatí fotomodelové

Po dlouhém pracovním dni u počítače je večer vhodný k tomu, abyste přišli na jiné myšlenky. Malé, chlupaté focení je pro to ideální - s pomocí jednoduchých tipů a triků můžete získat ty nejlepší snímky svých miláčků. Lepší než jakýkoliv televizní program, že?

Naše oblíbené produkty pro každodenní rutinu s Vaší kočkou

Interaktivní hračkyInteraktivní hračky
Škrabací hračkyŠkrabací hračky
Hra a zábavaHra a zábava