Vánoční dárky pro psy

Vánoční dárky pro psy

Ho ho ho! Vánoce jsou za dveřmi a pejskové, coby členové nejužšího rodinného kruhu, už se také těší na vzrušující vánoční dárky pod stromečkem. Ať už je to psí pelíšek nebo hračka – Váš pes bude vděčný za každý vánoční dárek. Psi obdarovávají své majitele láskou a věrností každý den. Pokud také rádi rozdáváte dárky, zde najdete nápady na ty nejlepší vánoční dárky pro psy.

Vánoční psí móda a doplňky

Aby se Váš pes cítil pohodlně při společných procházkách, potřebuje odolný obojek a postroj. Pokud hledáte moderní vánoční dárek pro psa, nemůžete nic pokazit elegantní soupravou obojku a vodítka. Pokud neznáte velikost psa, můžete mu změřit délku zad pomocí krejčovského metru, aby mu později vánoční dárek dobře padnul.

Obojky, vodítka a postroje slouží jako elegantní doplňky pro jedinečný vzhled. Velcí i malí psi potřebují na procházku dobře padnoucí obojek a robustní vodítko. Správný postroj pro psy nabízí příjemné pohodlí a bezpečnost.

Vodítka, obojky a postroje pro psy jsou k dispozici v různých tvarech a barvách, takže pro každého psa existuje ten správný vánoční dárek.

Měkké a teplé vánoční svetry pro psy

Vánoční svetry pro psy jsou vždy dobrým nápadem na dárek, protože chrání Vašeho čtyřnohého přítele před zimou. Svetry pro psy se dodávají v různých barvách, materiálech a velikostech. Důležitá je především ochrana břicha, která v chladných dnech chrání psa před sněhem a ledem.

Zimní vánoční svetr je módní nápad na štědrovečerní nadílku. Vánoční svetr „Klaus“ je pohodlný pletený svetr pro psy. Je navržen v elegantní šedé barvě a zdoben barevnou výšivkou a připevněnými bambulkami.

Pletený svetr pro psy má rolák, takže oblast krku je dobře chráněna. Pružný materiál zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a vhodný střih usnadňuje nasazování a sundávání.

Psí kabátek na Vánoce

Aby si měl Váš čtyřnohý kamarád co obléknout na vánoční svátky, doporučujeme tento roztomilý vánoční kabátek. Můžete si být jisti, že takto oblečen bude Váš pes středem pozornosti všude, kam přijde.

Kostým Santa Klause pro Vašeho psa se skládá z červeného kabátku s kapucí z měkkého flauše a hebkých bílých plyšových zakončení.

Díky suchému zipu se kostým snadno obléká a lze jej snadno přizpůsobit tvaru Vašeho mazlíčka. Pružný materiál zaručuje Vašemu psovi úplnou svobodu pohybu.

Ať už na Vánoce, nebo na dokonalou vánoční fotografii – Váš mazlíček bude nejkrásnějším Santa Klausem, jaký kdy existoval!

Vánoční pelíšek pro psa

Pelíšek Flocke nese své jméno oprávněně. Flocke znamená vločka a díky nádherně měkkému potahu nabízí tak vysoký komfort, že se na něm Váš pes bude cítit opravdu bezpečně. Pelíšek je ideální pro starší a nemocné psy, kteří mají problémy s klouby a choroby pohybového aparátu.

Pelech pro psy je vybaven vysoce kvalitní výplní z viskoelastických vloček z paměťové pěny, které se perfektně přizpůsobí tělu. Okraj je vybaven samostatným vnitřním polštářem, který zajišťuje rovnoměrné polstrování pelíšku.

Patří psí sporty nebo psí triky do agendy Vašeho psa?

Bez ohledu na to, zda se jedná o agility, inteligenční hry, dummy trénink nebo společné běhání – dobré vybavení podporuje trénink a pomáhá dosáhnout sportovních úspěchů. S novým předsevzetím nemusíte čekat až do ledna. Psi se touží učit a jsou zvědaví, takže můžete začít ihned trénovat. Správné tréninkové příslušenství pomáhá k dosažení cílů a k trvalé motivaci.

Každý, kdo se chce se svým psem zapojit do projektu „výcvik psa“, může začít vhodným dárkem na Vánoce.

Další tipy na vánoční dárky pro psy

Kromě speciálních vánočních nabídek pro psy existuje mnoho dalších tipů na dárky:

Nejlépe hodnocené články
6 min

Adopce štěněte z útulku

Rádi byste si pořídili čtyřnohého mazlíčka nebo raději hned dva či více – a nemusí být zrovna čistokrevný? Pak jsou štěňata z útulku ideálním řešením.

8 min

Jak seznámit psa s kočkou?

Jako kočka a pes? Kočka a pes se doslova nemůžou vystát. I když panuje zažitá představa, že se vzájemně nesnesou, mohou spolu velmi dobře žít v míru – za předpokladu, že budou dodržena určitá pravidla. Zde se dozvíte, jak seznámit psa s kočkou.

3 min

Věk psa: jak starý je můj pes?

Když si pořídíte štěně od chovatele, obvykle znáte věk svého chlupatého přítele na den přesně. Naproti tomu útulky pro psy obvykle nemohou poskytnout přesné informace o věku psa. V těchto případech je nutné věk odhadnout pomocí různých ukazatelů. Ukážeme Vám, jak určit věk psa.