Valentýn pro psy: tipy na dárky

Pes se srdíčkemna gauči

Kdo by nechtěl svému čtyřnohému příteli udělat na svatého Valentýna radost!

Na svatého Valentýna, 14. února, se (téměř) vše točí kolem našich blízkých. Mnoho lidí chce potěšit nejen svého partnera, ale rádi udělají radost i dobrým přátelům. A k nim se samozřejmě počítá i vlastní pes nebo kočka! Dáme vám tipy na valentýnské dárky pro psy.

Čas: nejlepší dárek pro psy k Valentýnu

Psi rádi tráví čas se svou smečkou. A smečka – to jste vy! Ať už gaučový povaleč nebo pytel blech: všichni psi mají rádi společné aktivity. Co takhle dlouhá procházka lesem a lukami? Že to stejně děláte každý den? Pak je den svatého Valentýna dobrým způsobem, jak společně začít s novým koníčkem!

Je váš pes skutečný slídič? Pak byste s ním mohli jít na „čenichací tůru“. Například při mantrailingu (stopování lidí). Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je absolvovat kurz v psí škole. Především lovečtí psi jsou velmi horliví – vždyť mohou sledovat stopu!

Můžete ale také provádět malá čichací cvičení doma nebo při procházkách. Po dlouhé valentýnské procházce se psem si nezapomeňte udělat pohodlí na pohovce.

Agility trénuje nejen mozek a hbitost vašeho psa, ale také pouto mezi vámi. V kurzu agility budete společně překonávat různé překážky. K tomu můžete přistoupit jako k závodu o čas nebo naopak zcela uvolněně – prostě to nechat na psovi.

Pokud máte zahradu, můžete si zařídit svůj vlastní malý agility parkur se slalomovými hůlkami, překážkami a tunely a na Valentýna se do toho pustit.

Pes čeká na svůj Valentýnský dárek
Co by tam mohlo být? Existuje spousta nápadů na dárky pro psy na Valentýna!

Nová hračka k Valentýnu

Mnoho psů miluje hračky. Každý má ale jiný vkus. Někteří mají rádi plyšové a pískací, jiní dávají přednost divokým hrám s míčem. Velmi oblíbené jsou také inteligentní hračky a lana na hraní. Majitelé psů vědí nejlépe, kterou hračku jejich čtyřnohý přítel miluje.

Chcete pro svého psa na Valentýna něco speciálního? Pak zde najdete výběr nejkrásnějších valentýnských hraček pro psy:

Míč nebo plyšová hračka – nemůžete se rozhodnout? A co růžové masážní prasátko? Je to skvělá zábava a navíc se stará o zuby. Velmi roztomilé, ale příliš malé? Pak je vhodnou alternativou tento plameňák s lanem. Se svou délkou 35 centimetrů je vhodný i pro větší psy.

Váš pes miluje míčky a ještě nemá Chuckit! Ultra Ball vyrobený z přírodního kaučuku? Pak je to skvělý dárek na Valentýna pro vašeho mazlíčka! Protože tento míček skáče, plave a odolává i urputnému kousání.

Klasikou pro žvýkání je Kong Classic, který je vhodný i na hraní. Můžete jej například naplnit směsí jogurtu a krmiva pro psy nebo pro zvláštní příležitosti tuňákem a zmrazit. Pro svého čtyřnohého přítele tedy máte vždy připraveno velké překvapení – a to i 14. února.

Inteligentní hračka je pro mnoho psů skvělou zábavou. Protože jakmile je naplněna, úkol je jasný: dostat se k jídlu – ale jak? Existuje široká škála inteligentních hraček s různými úrovněmi obtížnosti.

Návrhy na nákup od redakčního týmu zoohitu

Zde vybrané výrobky jsou návrhy redakce. Krmiva a příslušenství najdete v internetovém obchodě zoohit. Nejedná se o reklamu uvedených značek.

Sny se stávají skutečností – s těmito postelemi pro psy

Téměř všichni psi rádi leží pohodlně a na měkkém. Den svatého Valentýna je ideální k tomu, abyste jim dali dárek, který budou milovat po celá léta. A z pěkného košíku na spaní nebo deky, která ochrání pohovku, budou mít radost i majitelé psů. Zde je výběr přikrývek a pelechů pro psy k Valentýnu:

Podložka Trixie Junior Patchwork se dokonale hodí k již zmíněnému růžovému plameňákovi s lanem!

Raději srdce? Deka Vetbed Isobed SL se srdíčky a tlapkami je neklouzavá, nadýchaná a antialergenní.

Dárky k Valentýnu pro starší psy

Chtěli byste dát něco k Valentýnu starším psům se zdravotními problémy? Pak by mohla být tou nejlepší volbou ortopedická postel pro psy. Díky paměťové pěně se postel přizpůsobí tělu psa, klouby a páteř se uvolní a zotaví. Pokud chcete svému psovi dopřát vlastní malou pohovku, můžete jako alternativu použít ortopedickou psí pohovku.

Chtěli byste pro vašeho psa na Valentýna plyšovou postel nejlépe v růžové barvě? Výrazným dárkem, který upoutá pozornost, je nepochybně plyšový pelíšek Princess – včetně extra textilního srdce k podložení hlavy.

Je to pro vás příliš růžové? Žádný problém! Královské ležení je k dispozici také v šedo-modré verzi: plyšová postel Prince.

Plyšový pelech Trixie je vhodný pro větší psy. Je nejen měkký, ale díky nápisu ukazuje, co je pro vás důležité: „Pets leave paw prints on your Heart“.

Návrhy na nákup od redakčního týmu zoohitu

Zde vybrané výrobky jsou návrhy redakce. Krmiva a příslušenství najdete v internetovém obchodě zoohit. Nejedná se o reklamu uvedených značek.

Pořádné pamlsky na Valentýna

Láska samozřejmě prochází (psím) žaludkem. Psa můžete vždy potěšit lahodným pamlskem – dokonce i na Valentýna. Jsou také vynikající jako pamlsky pro společné tréninky. Na Valentýna vám můžeme doporučit pamlsky ve tvaru srdce:

Můžete vyzkoušet bezobilné pamlsky Bosch. Chcete udělat svému psíkovi na Valentýna radost a zároveň pomoci zvířatům v nouzi? Žádný problém se zoolove Soft Snacks.

Pes v pelíšku
Pelíšek je skvělý dárek, který Vašemu psu vydrží.

Hledáte valentinský dárek pro majitele psů?

Chcete dát majiteli psa k Valentýnu zvířecí dárek? Obzvláště dobré jsou pamlsky a hračky. Nejlepší je předem zjistit, zda pes netrpí určitou potravinovou intolerancí nebo zda má nějaké oblíbené pamlsky.

Většina psů dobře snáší bezobilné snacky, jako jsou Dokas kousky masa vyrobené ze sušených kachních nebo kuřecích prsních řízků nebo Wolf of Wilderness Raw Snacks.

Majitelům štěňat nebo budoucím majitelům štěňat určitě poskočí srdce radostí nad Trixie Junior dvoudílnou mazlící sadou.

Nejlépe hodnocené články
6 min

Adopce štěněte z útulku

Rádi byste si pořídili čtyřnohého mazlíčka nebo raději hned dva či více – a nemusí být zrovna čistokrevný? Pak jsou štěňata z útulku ideálním řešením.
8 min

Jak seznámit psa s kočkou?

Jako kočka a pes? Kočka a pes se doslova nemůžou vystát. I když panuje zažitá představa, že se vzájemně nesnesou, mohou spolu velmi dobře žít v míru – za předpokladu, že budou dodržena určitá pravidla. Zde se dozvíte, jak seznámit psa s kočkou.
3 min

Věk psa: jak starý je můj pes?

Když si pořídíte štěně od chovatele, obvykle znáte věk svého chlupatého přítele na den přesně. Naproti tomu útulky pro psy obvykle nemohou poskytnout přesné informace o věku psa. V těchto případech je nutné věk odhadnout pomocí různých ukazatelů. Ukážeme Vám, jak určit věk psa.